برگزاری نشست هم اندیشی نمایندگان موسسه پیام آزادگان در قم

۱۳۹۶/۱۱/۲۱

 همایش نمایندگان مؤسسه فرهنگی پیام آزادگان در استان‌ها با حضور حضرت حجت‌الاسلام والمسلمین محمدحسن ابوترابی و به ریاست جناب آقای دکتر قاسمی مدیرعامل مؤسسه با اهداف: ۱. تبیین سیاست‌ها و رویکردهای مؤسسه در سال ۱۳۹۷ ۲. بررسی تهدیدها و چالش‌های جامعه آزادگان ۳. ارزیابی عملکرد نمایندگان مؤسسه در استان‌ها در یک سال گذشته برگزار گردید.

 

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پیام آزادگان ، در روز پنج‌شنبه ۱۹/۱۱/۹۶ همایش نمایندگان مؤسسه فرهنگی پیام آزادگان در استان‌ها با حضور حضرت حجت‌الاسلام والمسلمین محمدحسن ابوترابی و به ریاست جناب آقای دکتر قاسمی مدیرعامل مؤسسه با اهداف: ۱. تبیین سیاست‌ها و رویکردهای مؤسسه در سال ۱۳۹۷ ۲. بررسی تهدیدها و چالش‌های جامعه آزادگان ۳. ارزیابی عملکرد نمایندگان مؤسسه در استان‌ها در یک سال گذشته برگزار گردید.

 

 

آغاز برنامه با تلاوت آیاتی از کلام‌ا... مجید بود و پس از آن جناب آقای خوب‌نژاد جانشین مؤسسه ضمن خیرمقدم به حضار محورهای همایش را بیان نمودند، سپس تعداد ۱۰ نفر از نمایندگان مؤسسه در استان‌ها گزارشی از عملکرد نمایندگی استان در راستای ترویج معارف قرآن و اهل البیت علیهم‌السلام ارائه خدمات فرهنگی (اردوها، سرکشی ها برنامه‌های قرآنی، فرهنگی و ورزرشی) راه‌اندازی هیئت‌های مذهبی قرآنی، پاسیاد ابر فیاض و یادواره شهدای غریب اسارت، سالگرد ورود آزادگان به کشور، دفاع از هویت و حقوق آزادگان، تعامل با دستگاه‌های متولی فرهنگ ایثار و شهادت ارائه و نظرها و پیشنهادهایی در خصوص برنامه‌های مؤسسه در سال ۹۷ ارائه ددند.

 

 

در ادامه جلسه حضرت حجت الاسلام والمسلمین ابوترابی با بیان تلاش ها، مجاهدت‌ها و دغدغه‌ سید آزادگان در ارتباط ترویج فرهنگ آزادگی به مؤسسه فرهنگی پیام آزادگان به‌عنوان یادگار ماندگار آن عزیز سفرکرده اشاره نمودند و از نماینگان مؤسسه به‌عنوان پرچمداران این حرکت فرهنگی عظیم خواستند تا با تلاش و جدیت همواره در جهت خدمت به آزادگان سرافراز کوشا باشند.

 

 

پس از سخنان حاج آقا ابوترابی نمایندگان مؤسسه به بیان نظرها، پیشنهاها پرداخته و پس از ۴ ساعت بحث و تبادل‌نظر و تبیین سیاست‌ها و رویکردهای مؤسسه در سال ۱۳۹۷ توسط دکتر قاسمی به تصویب رسید و به‌عنوان مبنای برنامه‌ریزی در سال ۱۳۹۷ اعلام گردید.

 

 

 

اضافه کردن دیدگاه جدید