برای رفع دغدغه های ایثارگران باید با تمام توان تلاش کرد

۱۳۹۷/۰۲/۲۳

مدیرکل بنیاد شهرستان های تهران با تأکید بر لزوم ترویج فرهنگ ایثار، شهادت و ارزش های انقلابی خاطرنشان کرد: باید همه توان و بضاعت خویش را برای رفع و کاهش دغدغه های خانواده های شهدا و ایثارگران به کار گیریم.

 

عبدالله مرتضوی در نشست موارد خاص که با حضور معاونین و با محوریت بررسی مشکلات معیشتی خانواده شهدا و ایثارگران برگزار شد، اظهار داشت: خط سرخ شهادت از آغاز نهضت انقلاب اسلامی به رهبری امام راحل در سال ۱۳۴۲ آغاز شد و همچنان استمرار دارد.

وی با تأکید بر لزوم تکریم خانواده شهدا و ایثارگران افزود: حفظ شأن خانواده شهدا همواره مورد تأکید است و باید با برنامه ریزی دقیق، خدمات دهی شایسته به این قشر انجام گیرد.
مدیرکل بنیاد شهرستان‌های تهران همچنین با تأکید بر لزوم ترویج فرهنگ ایثار، شهادت و ارزش های انقلابی خاطرنشان کرد: باید همه توان و بضاعت خویش را برای رفع و کاهش دغدغه های خانواده های شهدا و ایثارگران به کار گیریم.
مرتضوی تصریح کرد: اشتغال از دغدغه‌های جامعه ایثارگران است و باید کارکنان و مسئولان واحد اشتغال بنیاد با همکاری سایر نهادهای ذی‌ربط در این راستا تلاش مضاعفی داشته باشند.
وی همچنین توجه به امور بهداشتی و درمان خانواده های شاهد را مهم ارزیابی و تاکید کرد: باید خدمات درمانی به نحو مطلوبی به جامعه ایثارگران ارایه شود تا رضایتمندی این قشر معظم جامعه را به همراه داشته باشیم.

 

*ج/ایثار

اضافه کردن دیدگاه جدید