با هر تفکر و فرقه ای که امنیت را به خطر بیندازد برخورد می کنیم

۱۳۹۶/۱۲/۰۳
فرمانده نیروی انتظامی

سردار اشتری با بیان اینکه با هر فرقه و تفکری که امنیت را به خطر بیندازد، قاطعانه برخورد می کنیم، گفت: این اغتشاشگران داعشی در کمترین زمان ممکن محاکمه و به سزای عملشان می رسند.

 

 

سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی در مراسم تشییع پیکر شهدای نظم و امنیت که امروز در ستاد فرماندهی تهران بزرگ برگزار شد، گفت: به خانواده شهدا و عزیزانی که در این حادثه داغدار شده اند، تسلیت می گویم.

وی افزود: عزیزانی که امروز توسط مردم شهیدپرور تهران تشییع می شوند، برای آرامش، امنیت و نظم کشور به شهادت رسیده اند.

اشتری گفت: کسانی که در این حادثه به شهادت رسیدند در واقع گواهی بر این موضوع بودند که نمی گذاریم آنهایی که دنبال ناامن کردن جامعه هستند به حیات خود ادامه دهند.

فرمانده ناجا تاکید کرد: نیروی انتظامی با همه اغتشاشگران، همه فرقه ها و تفکراتی که بخواهند امنیت کشور را به مخاطره بیندازند با قاطعیت تمام برخورد می کند و مماشات نمی کند.

وی با بیان اینکه پلیس در عرض ۱۷ دقیقه همه اراذل را جمع کرد، گفت: البته ما می توانستیم در کمتر از این زمان اغتشاشگران را دستگیر کنیم اما تراکم مردم در منطقه می توانست مشکلاتی را ایجاد کند.

سردار اشتری تاکید کرد: نیروی انتظامی همیشه در کنار مردم حضور دارد و به صورت شبانه روزی برای برقراری نظم و امنیت مشغول خدمت رسانی است.

وی گفت: ما از مرزها گرفته تا جاده ها و شهرها و خیابان ها، در کنار مردم هستیم و بیشترین تماس را با مردم داریم و امنیت امروز مرهون انجام وظیفه ماموران نیروی انتظامی و خون شهداست.

سردار اشتری در پایان گفت: ان شاء الله در کمترین زمان ممکن این اغتشاشگران داعشی و مخلان امنیت در محکمه عدل محاکمه خواهند شد و به سزای عملشان می رسند.

 

 

* آ 

مهر 

 

اضافه کردن دیدگاه جدید