بازدید نائب رئیس مجلس شورای اسلامی از فدراسیون جودو

۱۳۹۱/۱۱/۰۳

 

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی از فدراسیون جودو و کوراش بازدید نمود.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پیام آزادگان به نقل از روابط عمومی فدراسیون جودو و کوراش، سید محمدحسن ابوترابی فرد عصر امروز از فدراسیون جودو و اردوی تیم ملی بازدید نموده و با مسئولان فدراسیون و ملی پوشان به گفتگو پرداخت..

 

سید محمدحسن ابوترابی فرد در این دیدار وضعیت کنونی جودو ایران در سطح آسیا و جهان و همچنین وضعیت جودو استانها را جویا شد و بر توجه بیشتر به این رشته ورزشی تاکید نمود.

در ادامه این دیدار دکتر رستگار؛ رئیس فدراسیون، حضور ابوترابی فرد را در فدراسیون مثبت ارزیابی کرد و گفت: با تغییرات گسترده‌ای که در رشته المپیکی جودو در جهان بوجود آمده، یکی از برنامه‌های ما یاری گرفتن از پتانسیل‌های موجود در رده‌های مدیریتی کشور است.

 

وی افزود: از این رو مطمئن هستم حضور شما به ما کمک خواهد کرد تا شاهد رشد و اعتلای سریع‌تر این رشته المپیکی در سطح ایران و جهان باشیم.

دکتر رستگار با اشاره به اهمیت برنامه های فرهنگی فدراسیون اظهار داشت: نام بزرگانی بر تارک انقلاب اسلامی درخشیده و در نظر داریم با معرفی ابعاد مختلف زندگی این عزیزان برای ملی پوشان ضمن گسترش فرهنگ ناب انقلابی ، آنها را با وظیفه خطیر خود در میادین بین المللی برای پاسداشت نام ایران اسلامی آشنا کنیم. به همین دلیل است که مسابقات مهم خود را با نام اسطوره های انقلاب از جمله شهید ابوترابی فرد مزین می کنیم.

 

 

همچنین آرش میراسماعیلی در جریان بازدید ایشان از تمرینات تیم ملی گزارشی از روند آماده سازی و برنامه های تیم ملی ارائه نمود.

در پایان از سوی دکتر رستگار دان یک افتخاری جودو و یک جلد مفاتیح الجنان به ایشان اهدا گردید.