اعزام ۶۷ نفر از خانواده‌های شهدا و ایثارگران قزوین به حج تمتع

۱۳۹۶/۰۲/۲۶

 

احسان‌الله لنکرانی، معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین گفت: با توجه به تلاش‌هایی که توسط مسوولان کشوری حج و زیارت صورت گرفته، بار دیگر توفیق حاصل شده که مردم شهیدپرور در کنار خانواده‌های شهدا و ایثارگران از برکات سفر معنوی حج تمتع برخوردار شوند.

وی گفت: در سال جاری طبق سهمیه بنیاد مرکز، ۶۷ نفر از خانواده‌های شهدا و ایثارگران استان قزوین به حج تمتع اعزام می‌شوند که البته تلاش می‌کنیم این آمار افزایش یابد.

معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین گفت: با توجه به دستورالعمل‌ها و همچنین هماهنگی‌هایی که در جلسه‌های سازمان حج و زیارت انجام شده، والدین شهدایی که تاکنون به حج تمتع نرفته اند در اولویت نخست اعزام به این سفر معنوی هستند.

لنکرانی با اشاره به اینکه جانبازان ۷۰ درصد اولویت بعدی بنیاد در اعزام به حج تمتع هستند، افزود: شرایط خاصی برای همراهان این قشر معظم جامعه پیش‌بینی شده که باید از فیلترهای مربوطه رد شوند تا با تایید نهایی در جلسه هماهنگی امور حج استان قزوین به این سفر معنوی اعزام شوند.

وی بیان داشت: جامعه هدف استان قزوین به بنیاد شهرستان‌ها مراجعه نمایند تا براساس اولویت‌های اعزام به حج تمتع و مواردی که در دستورالعمل قید شده نسبت به ارایه‌ مدارک جهت صدور فیش حج تمتع اقدام کنند.

انتهای پیام/ع

منبع:ایثار

 

اضافه کردن دیدگاه جدید