استخدام ۱۰۴ نفر از ایثارگران در مسکن و شهرسازی خراسان رضوی

۱۳۹۶/۰۵/۲۱

مدیرکل بنیاد خراسان رضوی با اشاره به سهمیه ۲۵ درصد استخدام ایثارگران، گفت: باعث افتخار است که در سهمیه ۲۵ درصدی استخدام، حدود ۱۰۴ نفر از ایثارگران در مسکن و شهرسازی خراسان رضوی جذب شده اند.

 

،عابدین عابدی مقدم در نشست شورای هماهنگی امور ایثارگران که با حضور، فتحی نیا مشاور استاندار خراسان رضوی در امور ایثارگران، مدیر کل مسکن و شهرسازی و نماینده سازمان مدیریت و برنامه ریزی که در اداره کل مسکن و شهرسازی برگزار شد، با بیان اینکه امیدواریم مشکل به کارگیری کاورزان ایثارگر شاغل ظرف ۶ ماه آینده در این اداره مرتفع شود، اظهار کرد: معیشت ایثارگران موضوع مهمی است و باید راه کارهای لازم شناسائی و عملیاتی شود.

مدیر کل بنیاد شهید وامورایثارگران خراسان رضوی تصریح کرد: کارگروه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در اداره کل مسکن و شهرسازی تشکیل می شود تا یاد وخاطره شهدا زنده بماند و مشکلات ایثارگران مرتفع شود.

عابدی مقدم با اشاره به سهمیه ۲۵ درصد استخدام ایثارگران، گفت: باعث افتخار است که در سهمیه ۲۵ درصدی استخدام، حدود ۱۰۴ نفر از ایثارگران در مسکن و شهرسازی خراسان رضوی جذب شده اند.

وی با بیان فرزندان شهدا و جانبازان الگوی بسیار خوبی برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه هستند، تاکید کرد: فرزندان شهدا و ایثارگران در هر کجایی که  مشغول کار کردن هستند باید رشادت ها و دلاوریهای پدران خود را زنده نگه دارند تا جامعه به ویژه نسل جوان بدانند که امنیت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با جانفشانی شهدا و ایثارگری ایثارگران به دست آمده است.

عابدی مقدم گفت: با ایجاد کلاس های آموزشی ضمن خدمت برای ایثارگران و توانمندسازی نیروها برای جانشین پروری، بستری فراهم می شود تا بر اساس استعداد و توان ایثارگر در پست های مدیریتی از این عزیزان بهره برداری شود.

در این نشست فتحی نیا مشاور استاندار خراسان رضوی  خواستار پیگیری رفع مشکل و محدودیت فرم (ج) ایثارگرانی که تاکنون ازخدمات دولتی در اداره کل راه و شهرسازی  استفاده نکرده اند ، شد و افزود:  بسیاری از ساختمان ها و تاسیسات مراکز خدمات اداری دولتی و غیر دولتی استان متاسفانه فاقد تسهیلات خاص تردد جانبازان هستند  که این مسئله باید مرتفع شود.

 

*ج/ایثار

اضافه کردن دیدگاه جدید