از آزادگان سرافراز و افتخار شهرستان بینالود در آستان امامزادگان ناصر و یاسر(ع) تجلیل به عمل آمد.

۱۳۹۶/۰۵/۳۱
شهرستان بینالود

به مناسبت گرامیداشت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی از یک صد آزاده شهرستان بینالود (طرقبه و شاندیز) در آستان امامزادگان ناصر و یاسر(ع) تجلیل به عمل آمد.امام جمعه طرقبه در مراسم تجلیل از آزادگان شهرستان بینالود گفت: خانواده شهدا و ایثارگران پرچمدار معنویت در جامعه هستند و فرهنگ و ایثار و شهادت را توسعه و ترویج می دهند.

حجت الاسلام ایزدی تصریح کرد: آزادگان سرافراز با مقاومت دلیرانه خود در دوران اسارت حق بزرگی به گردن کشور و انقلاب اسلامی دارند و ما وظیفه خود می دانیم برای ارج نهادن به رشادت های آزادگان سرافراز از هیچ کوششی برای استیفای حقوق قانونی آنان فروگذار ننماییم

وی با بیان اینکه خانواده های شهدا و ایثارگران عزت و سرافرازی  نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند، گفت: همه ما مدیون خون شهدا و ایثارگری ایثارگران هستیم زیرا با گذشتن از جان خود آرامش و امنیت این مرزبوم را تامین کردند.

این مراسم که به همت بنیاد شهید و امورایثارگران و با همکاری آستان مقدس امامزادگان ناصر و یاسر(ع)برگزار شد، قره باغی بخشدار طرقبه، نظر جانی سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بینالود، جمشیدیان تولیت محترم آستان امامزادگان ناصر و یاسر(ع)و جمعی از خادمان و طلاب برگزار شد.

گفتنی است به رسم یادبود و در راستای تجلیل و تکریم از آزادگان  لوح سپاس به این اسوه های مقاومت سرافراز این شهرستان اعطا شد.*  آ 

ایثار

 

اضافه کردن دیدگاه جدید