ابوترابی فرد: یکی از ارکان انقلاب اسلامی را از دست دادیم

۱۳۹۵/۱۰/۲۱
در مراسم وداع با آیت الله هاشمی در حسینیه جماران؛

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پیام آزادگان، عضو تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه آیت الله هاشمی از سعه صدر استثنایی برخوردار بود، گفت: امیدوارم ما راه او را با عقلانیت و ایمان تداوم ببخشیم.

حجت الاسلام والمسلمین سید محمدحسن ابوترابی فرد در حاشیه مراسم وداع با آیت الله هاشمی رفسنجانی در حسینیه جماران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: آیت الله هاشمی رفسنجانی از سعه صدر استثنایی برخوردار بود و این شرح صدر باعث شد که به تعبیر رهبر انقلاب، تا پایان عمر ارزشمند خویش در کنار ارزش های انقلاب بایستد.

وی ادامه داد: فراز و نشیب ها و سخن ها، از عزم و اراده و صمیمیت و دلبستگی او به نظام و رهبری معظم انقلاب و مردم ذره ای نکاست.

نایب رئیس سابق مجلس شورای اسلامی با اشاره به درگذشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی گفت: یکی از ارکان و استوانه‌های انقلاب اسلامی را از دست دادیم و این ضایعه بزرگ و جانکاه را خدمت ملت ایران و مقام معظم رهبری  تسلیت می‌گویم.

وی افزود: یکی از ارکان و استوانه‌های انقلاب اسلامی و بازوی قدرتمند رهبر معظم انقلاب و سرباز پرتوان امام بزرگوار را از دست دادیم که ضایعه ای بزرگ برای انقلاب اسلامی و حرکت انقلاب است.

این عضو جامعه روحانیت مبارز همچنین تاکید کرد: امیدوارم ما راه ایشان را با عقلانیت و ایمان تداوم ببخشیم.

 

پایگاه اطلاع رسانی پیام آزادگان

اضافه کردن دیدگاه جدید