آغاز فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی موسسه پیام آزادگان تهران

۱۳۹۸/۰۳/۱۰
با برگزاری مراسم افطاری صورت گرفت؛

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی پیام آزادگان ، فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی موسسه فرهنگی پیام آزادگان استان تهران همزمان با برگزاری مراسم افطاری آزادگان استان تهران، در بیست و چهارمین شب از ماه مبارک رمضان کلید خورد.

 

 

 

رضا جوکار، مسئول موسسه پیام آزادگان استان تهران با اعلام این خبر با اشاره به جامعه آماری آزادگان استان تهران گفت: این استان با بیش از ۶۰۰۰ آزاده و با احتساب خانواده در کل حدود ۳۰هزار نفر را شامل می شود.

وی افزود: این برنامه یک هم افزایی جهت برنامه ریزی فرهنگی و اجتماعی در حوزه خانواده آزادگان است که قرار است تیم های حاضر در جلسه در زمینه فعالیت های فرهنگی و اجتماعی با موسسه همکاری داشته باشند.

وی در ادامه توضیح داد: قرار است هیئت‌ها و تشکل‌های تعیین شده مناطق، با خانواده آزادگان همان منطقه ارتباط برقرار نمایند که این ارتباط شامل دیدار با خانواده آزادگان و اردوهای مختلف نیز خواهد بود. 

جوکار همچنین تاکید کرد: میهمانان این جلسه اعضای هیئت ها و تشکل های فعال آزاده استان تهران، مسئولان ایثارگر شهرداری های استان تهران، مسئولان ایثارگر بسیج پیشکسوتان و سازمان بسیج و همچنین مسئولان کانون خانواده شهدا و ایثارگران استان تهران هستند که امیدواریم در سال ۱۳۹۸ با آشنایی بیشتر این اعضا با یکدیگر، نزدیک به ۲۰۱۷ نفر از آزادگان تحت پوشش این حرکت فرهنگی و اجتماعی استان تهران قراربگیرند. 

 

 

 

 

 

 

تقدیم حکم انتصاب آزادگان فعال مناطق مختلف استان تهران پایان بخش این مراسم بود.

 

 

 

 

 

 

* آ 

 

 

اضافه کردن دیدگاه جدید