آغاز انتخاب رشته داوطلبان دکتری تخصصی سال ۹۷ دانشگاه آزاد از ۲۶ اردیبهشت

۱۳۹۷/۰۲/۲۶

اداره کل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران طی اطلاعیه ای به نقل از مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اعلام کرد: انتخاب رشته دکتری تخصصی سال ۹۷ دانشگاه آزاد اسلامی برای داوطلبان از ۲۶ ام آغاز و تا ۳۰ اردیبهشت‌ماه ادامه خواهد داشت.

 

در این اطلاعیه آمده است: انتخاب رشته دکتری تخصصی سال ۹۷ دانشگاه آزاد اسلامی برای داوطلبانی که در آزمون سراسری دوره دکتری تخصصی سازمان سنجش آموزش کشور شرکت کرده‌اند از ساعت ۸ صبح روز چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت‌ماه آغاز و تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ادامه خواهد داشت.
داوطلبان شاهد و ایثارگر مجاز به انتخاب رشته بر اساس کارنامه صادره از سوی سازمان سنجش آموزش کشور می‌توانند متناسب با مجموعه امتحانی خود حداکثر تا ۴۰ رشته / محل را در دانشگاه آزاد اسلامی انتخاب کنند.
داوطلبان شاهد و ایثارگر با مراجعه به سامانه ثبت‌نام الکترونیکی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به آدرس www.azmoon.org و با وارد نمودن کد ملی به‌عنوان نام کاربری و کد شناسه انتخاب رشته (در پایین کارنامه سازمان سنجش درج‌شده است) به‌عنوان رمز عبور می‌توانند وارد سامانه شده و نسبت به انتخاب رشته در دانشگاه آزاد اسلامی اقدام کنند.

 

*ج/ایثار

اضافه کردن دیدگاه جدید