آزاده ها ایثارگران دیروز و فداکاران امروز

۱۳۹۴/۰۷/۰۸

همسرجانباز و آزاده ۸ سال دوران دفاع مقدس زندگی شیرین خود را نتیجه روحیه مقاوم  و رفتارهای فداکارانه شوهرش برشمرد .

 

 

به گزارش واحد اطلاع رسانی پیام آزادگان؛ خانم لیلا فکوهی که به همراه دختر و شوهر جانباز و آزاده خود برای بازدید از نمایشگاه هفته دفاع مقدس به نمایشگاه بین المللی تبریز آمده بود در مصاحبه با خبرنگار تبریز با بیان خاطرات زندگی خود با یک جانباز و آزاده گفت: تاکنون آقای آبی برای حفظ شیرینی زندگی از بیان خاطرات تلخ پرهیز میکند و این بسیار مهم است که اگرعشق ایثار ،دلدادگی در زندگی آنان نبود جانبازان ما امروز بیش ازپیش دررنج وعذاب بودند.

 

 

وی افزود : من با رزمنده وجانباز و آزاده ۸ سال دوران دفاع مقدس ازدواج کرده ام و همسرم با اینکه ۸ سال در زندانهای صدام دربند بود پس از بازگشت به کشورمان با روحیه بسیار عالی زندگی مشترک را آغاز کردیم و اکنون صاحب سه فرزند هستیم و از اینکه همسر یک جانباز راه اسلام و رنج دیده جنگ تحمیلی هستم خوشحالم .

 

 

این بانو در پاسخ به سوال خبرنگار از سختی های زندگی بایک جانباز و آزاده می گوید : من در زندگی سختی ، احساس نکردم باوجوداینکه همسرم دردوران اسارت روزهای سختی سپری کرده اما به من، و فرزندانم بی محبتی نکرده و خدارا شکر می کنم که باچنین همسرفداکاری زندگی می کنم.

 

 

وی با تاکید بر این نکته که همسران جانبازان و آزاده ها سنگ صبور زندگی آنها هستند افزود : ایثارگران ۸سال دفاع مقدس با فداکاری خود از شیرینی دنیا گذشتند و اکنون هم با فداکاری در زندگی شخصی به فکر تربیت سالم فرزندان و پیشرفت علمی ما همسران هستند که نمونه آن در کمک به ادامه تحصیل بنده در دانشگاه است .

 
همسر جانباز و آزاده دوران ۸ سال دفاع مقدس با بیان این که جانبازان بدون هیچ چشم داشتی برای دفاع از اسلام و کشور جانفشانی کردند تاکید کرد :امروزه وظیفه ما همسران و مادران است که با تلاش برای تربیت فرزندان سالم و تداوم راه شهدا از جان گذشتگی رزمندگان آزاده ها و ایثارگران را فراموش نکنیم.

 
انتهای پیام/ک

منبع: باشگاه خبرنگاران

اضافه کردن دیدگاه جدید