آزاده جانباز سلمان فتحی پس از تحمل ۲۹ سال مجروحیت شهید شد

۱۳۹۶/۰۲/۲۷

«سلمان فتحی» آزاده و جانباز دفاع مقدس پس از تحمل ۲۹ سال درد و رنج ناشی از جراحت‌ها و شکنجه‌های دوران اسارت به همرزمان شهیدش پیوست.

 

پیکر مطهر شهید سلمان فتحی آزاده و جانباز دفاع مقدس با حضور خانواده معظم شهدا، ایثارگران، مسئولان و اقشار مختلف مردم شهرستان اسلامشهر از مقابل بیت شهید درخیابان ۲۰ متری امام خمینی (ره) تا آرامستان دارالسلام اسلامشهر تشییع و در قطعه ایثارگران دارالسلام به خاک سپرده می شود.

 

این شهید ۴۹ سال سن داشته و در سال ۱۳۶۷ در منطقه عملیاتی «زبیدات» عراق به دست نیروهای بعثی مجروح و اسیر شد.

 

این شهید والا مقام ۲۵ ماه و ۱۱ روز در اسارت به سر برد.

 

این شهید والامقام که از خود یک فرزند پسر ۱۵ ساله به یادگار گذاشت، قبل از شهادت به دلیل جراحت های ریه و چشم در دوران اسارت در بیمارستان خاتم الانبیا(ص) بستری بود.

 

مراسم ترحیم این شهید والامقام نیز شنبه ۳۰ اردیبهشت، از ساعت ۱۵ تا ۱۷ در محله خود شهید در مسجد حضرت ابوالفضل(ع) واقع در ۲۰ متری امام خمینی(ره) اسلامشهر برگزار خواهد شد.

موسسه فرهنگی هنری پیام آزادگان عروج ملکوتی آزاده و جانباز ۸ سال دفاع مقدس سلمان فتحی را تسلیت عرض نموده، برای آن مجاهد فی سبیل الله که تحمل سال های سخت اسارت را برای اعتلای اسلام  و عزت مسلمین و قطع ید استکبار جهانی از ممالک اسلامی در زندگی نامه پر افتخار خود دارد علو درجات و برای سایر بازماندگان صبر و شکیبایی از درگاه خداوند متعال مسئلت می نماید.

 

 

 

دیدگاه ها

شهادت هنر مردان خداست
مرد خدا شهادتت مبارک

اضافه کردن دیدگاه جدید