امروز : سه شنبه, 01. مهر 1393
مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

" تمامی حقوق و مطالبات دو تن از آزادگان پرداخت گردید "

تاریخ انتشار خبر : دوشنبه, 04 اردیبهشت 1391 ساعت 06:13
نوشته شده توسط : مدیریت   

سرانجام ماده 13 به کجا رسید؟
تمامی حقوق و مطالبات دو تن از آزادگان پرداخت گردید

 

 

 

پیام‌آزادگان/ یکی از دوستان آزاده که شاغل یکی از بانکهای کشور بوده طی تماس تلفنی اعلام کرد که اینجانب امروز شنبه ۹۱/۲/۲ کل مبلغ معوقات خود را دریافت کردم.

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پیام‌آزادگان، یکی از وبلاگ‌های آزادگان در مطلبی که روز دوم اردیبهشت ماه بر روی خروجی وبلاگ خود قرار داده است خبر از پرداخت قطعی تمامی حقوق و مطالبات ناشی از ماده 13 داده است. او در پیامی که برای مدیر یکی از وبلاگ‌های آزادگان نوشته است تاکید کرده تمامی مطالبات خود را برای 99 ماه و 18 روز اسارتش دریافت نموده است. اصل این خبر را در ذیل می‌خوانیم:

 

یکی از دوستان آزاده که شاغل یکی از بانکهای کشور بوده طی تماس تلفنی اعلام کرد که اینجانب امروز شنبه ۹۱/۲/۲ کل مبلغ معوقات خود را دریافت کردم، لازم به ذکر است که این عزیز ۹۹ ماه و ۱۸ روز اسارت داشته که مبلغ دریافتی خودرا صدونوزده میلیون پانصدوبیست هزار تومان ( ۱۱۹۵۲۰۰۰۰ ) اعلام نمود است .

متن پیام دریافت کننده :

خدمت همه برادران آزاده سلام عرض میکنم
مطلب بالا مربوط به بنده میباشد. من دیروز به اتفاق یکی دیگر از برادران آزاده به نام حسن علیمرادی کل مبلغ معوقات خود را البته بر مبنای ۶۰۰۰۰۰ تومان به طور کامل دریافت نمودم وهمین امروز نیز طی یک فقره چک از حسابم برداشت کردم البته این قابل ذکر است که بانک صنعت و معدن به درخواست خود ما پول را به حساب جاری شخصی خودمان در بانک صنعت و معدن واریز نمود. در همینجا از زحمات همه مسئولین بانک صنعت و معدن جناب آقای دانیالی مدیریت محترم عامل، معاونت محترم مالی ، معاونت محترم منابع انسانی، مدیریت محترم امور مالی ، ریاست محترم اداره حسابداری کل و کلیه همکاران عزیزی که در این زمینه مساعدت نمودند تشکر و قدردانی مینمایم.
به امید آنکه همه عزیزان آزاده هر چه سریعتر موفق به دریافت مبالغ خود گردند.
برادر کوچک شما امیر بختیاری

 

گفتنی است روابط عمومی موسسه پیام‌آزادگان پیگیر روند اجرایی شدن مطالبات ناشی از ماده 13 قانون حمایت از آزادگان می‌باشد و اخبار مرتبط در این زمینه را پوشش خواهد داد.

 

دیدگاه‌ها   

 
0 #15 نادر بهرامي 1391-02-10 05:43
سلام چرا حقوق آزادگاني كه شاغل در بانك هستنند به حسابشان واريز نشده
نقل قول کردن
 
 
0 #14 حسین شیرزاد 1391-02-08 09:46
با مخ ما بازی نکنید
شما که سختی نکشیدید
نقل قول کردن
 
 
0 #13 مجتبی 1391-02-07 07:09
سلام!!
این هفته هم تموم شد!!شما در دادن کارتها آنچنان شتابی کردین که ما فک کردیم بعد اا چند روز پول واریز میشه ولی متاسفانه از پول خبری نیست که هیچ ما هم فقط وعده های پوچ میشنویم!!آخه چرا با ما اینکارو میکنید!حقمونم اینطوری میخواهید بدید البته اگر بدین!!
نقل قول کردن
 
 
+2 #12 محمود علوي 1391-02-05 12:44
كي مي خواين اين چرندياتو تموم كنيد و با اعصاب ما بازي نكنيد شما موسسه پيام هم فقط تماشاگر هستيد و هيچ كاري نمي كنيد چرا ؟؟؟؟؟؟ نمي توانيد به اين مسئولان بنياد بگيد اين پولو زودتر واريز كنيد
نقل قول کردن
 
 
+2 #11 علی اصغر 1391-02-05 11:19
دیر و زود داره سوخت و سوز نداره انشا:ا... صبور باشید//////////
نقل قول کردن
 
 
+1 #10 رمضان علی قربانی 1391-02-05 10:38
سردبیرمحترم
بنده دردوپیام موضوعی بسیارمهم رایعنی تعهدات مالی ایجادشده توسط ازادگان براساس اطلاع رسانی شماودیگرمسولین مربوطه رابیان کردم متاسفانه درنمایش پیام هادیده نمی شود.خواهشمنداست به این موضوع بسیارمهم بیاندیشیدوحداقل جواب راارسال فرمایید.
نقل قول کردن
 
 
+3 #9 محمود -تربت 1391-02-05 08:35
سلام-یکباردیگه خوشحالی خودم ابرازکردم ولی منعکس نشدقبلا"خدمت عزیزانی که خبر(معوقات آزادگان تاپایان این هفته واریز میشود)رادیدیم ولی خبری نشداینبارهم شدسه شنبه فرداهم که تعطیله پنجشنبه هم که تهران تعطیله پس این هفته هم تمام شد!!!!بابا راست میگن این بنده خداها چرااینقدرباروحی ه بچه هابااین خبرها بازی میکنید؟!من که خداراشکربودونبو داین پول برام مهم نیست ولی خیلی تحت تاثیراین امروزوفرداها قرار گرفتم-بخدابخاطر این پول به یکی ازبرادرانی که توعنبرباهم اسیربودیم هفده میلیلون قرض دادم واین عزیزبخاطرپرداخت نشدن پول روش نمیشه بیادمنوببینه/آخ ه این هم بکی ازمعضلات اخباربی اساس-خدابه داددل همه برسه -عزیزان صبرکنید!!!شایدم ا هنوزجنبه داشتن این مبلغ رونداریم-شاید این آخرهفته هامثل ((بعدا")) _بالهجه عراقی-سربازهای عراقی هست؟!بچه ها یادتونه یک بعدا" عراقیها چندوقت طول میکشید؟!!!اینم یکی از اونهاست-یا علی مدد!
نقل قول کردن
 
 
+1 #8 منصوری 1391-02-05 08:11
اگر واقعا این خبر درست است که نوش جانشان ولی اگر درست نیست دیگر دروغ بس است
نقل قول کردن
 
 
+5 #7 صادق پرندوش 1391-02-05 03:40
سلام با کمی تحقیق سحت وسقم مطلب روشن میشود چرا زود قضاوت میکنیم با شعبه تماس میگیریم معلوم میشود ماتهران واقای حسن علیمرادی هم تهران .
نقل قول کردن
 
 
+3 #6 سبزی 1391-02-05 03:25
لطفا از این خبر های پوچ و بی معنی رااعلام نکنید ما آزادگان بچه نیستیم با این حرفهای شما را قبول کنیم پس مواظب اعلام خبرهای تان باشید
نقل قول کردن
 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید