امروز : چهارشنبه, 01. مرداد 1393
مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

" تمامی حقوق و مطالبات دو تن از آزادگان پرداخت گردید "

تاریخ انتشار خبر : دوشنبه, 04 اردیبهشت 1391 ساعت 06:13
نوشته شده توسط : مدیریت   

سرانجام ماده 13 به کجا رسید؟
تمامی حقوق و مطالبات دو تن از آزادگان پرداخت گردید

پیام‌آزادگان/ یکی از دوستان آزاده که شاغل یکی از بانکهای کشور بوده طی تماس تلفنی اعلام کرد که اینجانب امروز شنبه ۹۱/۲/۲ کل مبلغ معوقات خود را دریافت کردم.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پیام‌آزادگان، یکی از وبلاگ‌های آزادگان در مطلبی که روز دوم اردیبهشت ماه بر روی خروجی وبلاگ خود قرار داده است خبر از پرداخت قطعی تمامی حقوق و مطالبات ناشی از ماده 13 داده است. او در پیامی که برای مدیر یکی از وبلاگ‌های آزادگان نوشته است تاکید کرده تمامی مطالبات خود را برای 99 ماه و 18 روز اسارتش دریافت نموده است. اصل این خبر را در ذیل می‌خوانیم:

یکی از دوستان آزاده که شاغل یکی از بانکهای کشور بوده طی تماس تلفنی اعلام کرد که اینجانب امروز شنبه ۹۱/۲/۲ کل مبلغ معوقات خود را دریافت کردم، لازم به ذکر است که این عزیز ۹۹ ماه و ۱۸ روز اسارت داشته که مبلغ دریافتی خودرا صدونوزده میلیون پانصدوبیست هزار تومان ( ۱۱۹۵۲۰۰۰۰ ) اعلام نمود است .

متن پیام دریافت کننده :

خدمت همه برادران آزاده سلام عرض میکنم
مطلب بالا مربوط به بنده میباشد. من دیروز به اتفاق یکی دیگر از برادران آزاده به نام حسن علیمرادی کل مبلغ معوقات خود را البته بر مبنای ۶۰۰۰۰۰ تومان به طور کامل دریافت نمودم وهمین امروز نیز طی یک فقره چک از حسابم برداشت کردم البته این قابل ذکر است که بانک صنعت و معدن به درخواست خود ما پول را به حساب جاری شخصی خودمان در بانک صنعت و معدن واریز نمود. در همینجا از زحمات همه مسئولین بانک صنعت و معدن جناب آقای دانیالی مدیریت محترم عامل، معاونت محترم مالی ، معاونت محترم منابع انسانی، مدیریت محترم امور مالی ، ریاست محترم اداره حسابداری کل و کلیه همکاران عزیزی که در این زمینه مساعدت نمودند تشکر و قدردانی مینمایم.
به امید آنکه همه عزیزان آزاده هر چه سریعتر موفق به دریافت مبالغ خود گردند.
برادر کوچک شما امیر بختیاری

گفتنی است روابط عمومی موسسه پیام‌آزادگان پیگیر روند اجرایی شدن مطالبات ناشی از ماده 13 قانون حمایت از آزادگان می‌باشد و اخبار مرتبط در این زمینه را پوشش خواهد داد.

دیدگاه‌ها   

+2 #38 مختاراحمدزاده 1392-04-10 15:48
با سلام خدمت ازادگان عزیز.مختار احمدزاده هستم از اسرای اردوگاه تکریت کمپ 17خوشحال میشم با دوستان تماس داشته باشم09119015598
یاحق
نقل قول کردن

+5 #37 التفات قویدل 1391-05-21 20:57
سلام چرا پیگیر حقوق بازنشستگی بچه های سپاه یا بسیج نیستید؟؟؟ مگر میشود در یک کشور یک بام و دو هوا باشد؟؟؟
نقل قول کردن

+8 #36 عباس حمامی 1391-05-15 17:32
سلام قراربوده بخش دوم حقوق ازادگان را اردیبهشت واریز کنید الان چندماه گذشت پس چی شد؟
نقل قول کردن

+8 #35 ژاله 1391-05-12 17:29
سلام توروخدازودتراین پولوبهمون بدیدخیلی بهش احتیاج داریم به خداانصاف نیست یابه هیشکی نمیدادیدیابه همه منصفانه پرداخت کنیدیعنی به قول بعضی هامابشینیم بیسکویت بخوریم؟؟
نقل قول کردن

-1 #34 مجید جاویدی 1391-05-08 05:40
سلام به ما کارمندای شرکت مخابرات ایران تا کنون یک تومان هم پرداخت نکرده اند
نقل قول کردن

0 #33 مجید جاویدی 1391-05-07 15:48
باسلام هنوز شرکت مخابرات ایران هیچ گونه اقدامی برای پرداخت حقوق ما ازادگان انجام نداده است خسته شده ایم اقایان کسی به دادمان نمیرسد هیچ کس جواب درستی به ما تمیدهد
نقل قول کردن

-1 #32 سعيد 1391-04-30 20:07
سلام باتشكركه 33درصدوداديد ولي پس بقيش چي؟حداقل يه وعده اي بديد مثلابگيدده سال ديگه يا.... تاديگه كم مزاحمتون شيم بازهم ممنون :cry: :cry: :-) :-)
نقل قول کردن

+1 #31 اكبر مشهدي 1391-04-22 08:35
آقاي مصطفي عرب از ساري
باسلام
من هم آسايشگاه 3 تكريت بودم ارودگاه 16 تلفن 09127530533
نقل قول کردن

+1 #30 مختار 1391-04-07 10:22
چرا آزدگان ارتشی با حقوق دریافت کنند ولی بقیه هیچ خبری نباشد
نقل قول کردن

+5 #29 ب-ب 1391-03-22 18:01
سلام چرا وضعیت حقوق ایام اسارت ازادگان شاغل را مشخص نمی کنند امروز 22/03/91 می باشد ولی دریغ از یک تومان بعد از 22 سال هنوز سر کاریم ستاد به شرکتها حواله مید هد شرکتها به ستاد ماهم منتظر........ :o :cry:
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید