امروز : سه شنبه, 08. مهر 1393
مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

" سود سهام شرکت مینو پرداخت خواهد شد "

تاریخ انتشار خبر : سه شنبه, 23 خرداد 1391 ساعت 10:17
نوشته شده توسط : مدیریت   

سود سهام شرکت مینو پرداخت خواهد شد

 

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پیام آزادگان، جلسه مجمع عمومی گروه اقتصادی مینو برگزار شد؛ بنابر این گزارش در این جلسه مصوب شد سود سهام سهامداران پرداخت شود.

در این جلسه همچنین مصوب شد در سال جاری طبق قانون تجارت، شرکت سود دهنده پس از اعلام پرداخت سود، هشت ماه برای پرداخت سود صاحبان سهام فرصت قانونی داشته باشد، گفتنی است در این جلسه اعضای مجمع عمومی از هیئت مدیره درخواست کردند به دلیل مشکلات اقتصادی برخی از آزادگان و مسائل و موارد دیگر، هیئت مدیره تلاش کند سود فعالیت‌ها را زودتر از این مهلت پرداخت کند.

در این جلسه همچنین مقدار سود تعلق گرفته به هر سهم مشخص شد، پایگاه اطلاع رسانی پیام‌آزادگان پس از اطلاع کامل و دقیق، مبلغ مشخص شده را از این سایت به اطلاع آزادگان خواهد رساند.

شایان ذکر است با تلاش مدیریت مجموعه مینو در یک سال گذشته مبلغ این سود به صاحبان سهام پرداخت خواهد شد، گفتنی است میزان سود تعیین شده برای پرداخت، مساوی با سود برخی از بانک‌ها به سهامداران آن بانک‌ها است، گرچه رقم پرداختی رقم بسیار زیادی نیست اما با توجه به شرایط اقتصادی کنونی، پرداخت مبالغ سود که بیش از ده میلیارد تومان است، به صاحبان سهام موفقیت بسیار بزرگی به حساب می‌آید.

 

دیدگاه‌ها   

 
-2 #3 بهداد جواهری 1391-03-27 07:50
سلام
پرداخت سود سهام مینو به سهامداران ازچه طریقی صورت میگیرد شماره حسابی که شرکت ازبچه هاندارد
نقل قول کردن
 
 
+5 #2 حسینعلی فارسی 1391-03-23 18:27
سهامدارشرکتهای احرار در استانها هر روز بزرگتر ومحلی برای اشتغال خانوادگی مدیر عاملان شده والبته از جیب ازادگان وازسود نباید خبری باشد
نقل قول کردن
 
 
+9 #1 سهامدار 1391-03-22 11:19
8ماه قانون اجازه داده است که بعد از تعیین تکلیف هیت مدیره سود را به سهامداران پرداخت نماید این یعنیاواخر سال جاری. سود بانگ با یک شرکت تولیدی برابر است عجبا پس بانک بهتره از این شرکت چرا هر لحظه در بانک میتوانی سرمایه خود را در دستان خود به جیب خود هدایت کنی.
نقل قول کردن
 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید