جلسات پیام آزادگان
[field_news_surtitre]

مراسم جشن پیروزی چهلمین سال انقلاب اسلامی به همت موسسه پیام آزادگان برگزار میشود

 

 

 برگزاری جشن انقلاب در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی با حضور خانواده‌های بزرگ آزادگان به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی پیام آزادگان، مراسم جشن پیروزی چهلمین سال انقلاب اسلامی با حضور خانواده بزرگ آزادگان برگزار می‌گردد.

[field_news_surtitre]

گفت وگو با آزاده سرافراز محبوب زارع از استان آذربایجان غربی + تصاویر

 

 آزاده سرافراز محبوب زارع سال آخر دبیرستان رشته ریاضی فیزیک بوده که از استان آذربایجان غربی شهرستان خوی برای اولین باردرسال ۱۳۶۳ راهی جبهه می شود و پس از دو مرحله حضور در جبهه با تنی مجروح به اسارت نیروهای بعثی درمی آید و در اسارت نیزمیان هم بندی هایش به عناوین"سقا"، "استاد" و "سیاست" ملقب می شود که هرکدام حکایت خواندنی خود را دارد.

[field_news_surtitre]

مادری که برای اولین بار کلمه " آزاده" را برای فرزندان اسیرش برگزید

خانم بهجت افراز ویا ام الااسرا. این نام برای اکثر آزاده ها آشناست بانوی پرتلاش وسخت کوش باقریب هشتاد وپنج سال عمر؛؛ اودر جهرم و در یک خانواده متدین ومذهبی متولد شد وتحصیلات خود را از مکتب خانه شروع کرد وتا ششم ابتدایی در جهرم خواند ودر ادامه موفق به اخذ دیپلم واستخدام در آموزش پرورش شد. 

[field_news_surtitre]

گفتگو با آزاده سرافراز قاسم زرین فر + تصاویر

 آزاده سرافراز قاسم زرین فر کارشناس زبان انگلیسی از تهران در سن ۱۵سالگی  و دانش آموز بوده که برای اولین بار درسال ۱۳۶۳ گام هایش با جبهه آشنا می شود. عشق به میهن و نیاز به حضور جوانان در جبهه ها، او را تا سال ۶۵ درجبهه نگه می دارد تا اینکه در جنگی نابرابر با تنی مجروح و به اجبار به اسارت نیروهای دشمن درمی آید.

جلسات پیام آزادگان
[field_news_surtitre]

جلسه هم اندیشی رابطین موسسه پیام-اهواز

به دعوت دفتر موسسه پیام آزادگان خوزستان رابطین شهرستانی و برخی از اعضای هیئت های آزادگان در جلسه هم اندیشی که در روز پنج شنبه ۱۳ دی ماه ۱۳۹۷ در اهواز تشکیل گردید، شرکت نمودند.

ابر فیاض

                                 

اطلاعیه
   برگزاری جشن انقلاب در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی با حضور خانواده‌های بزرگ آزادگان به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی پیام آزادگان، مراسم جشن پیروزی چهلمین سال انقلاب اسلامی با حضور خانواده بزرگ آزادگان برگزار می‌گردد.
در پی سرکشی وعیادت آزادگان
 اعضای جلسه قرآن آزادگان کرمان از خانواده آزاده مرحوم حسن شجاعی تاریخ ۹۷٫۱۱٫۲ در روستای اختیار آباد دیدار​ داشتند 
برنامه های آزادگان
  جلسه ی قرائت قرآن آزادگان شهرستان زرند  یکشنبه شب مورخ ۹۷/۱۰/۳۰ در منزل حاج محمد حسین ضیاء الدینی برگزار گردید​ 
برنامه های سرکشی آزادگان
   دیدار تعدادی از برادران آزاده شهرستان اهواز به اتفاق مدیر موسسه پیام ازادگان خوزستان با ازاده حاج طیعیمه غلامی که از ناحیه سر عمل جراحی کرده بود.
در پی سرکشی وعیادت آزادگان
  گروه مشترک بازدید آستان قدس رضوی و موسسه پیام آزادگان خراسان رضوی، سه شنبه ۲۵ دیماه ۱۳۹۷ موفق به انجام ۲بازدید از خانواده آزادگان سرافراز مشهدی شدند. 
برنامه های آزادگان
  اولین یادواره شهدای غریب و مظلوم  اسارت و نهمین همایش آزادگان کشوری تکریت ۱۱ با سخنرانی استاد رحیم پور ازغدی در سالن همایش نمایشگاههای آستان قدس رضوی روز ۲۷ دیماه با اجرای برنامه ها متنوع و مصاحبه تلویزیونی تعدادی از آزادگان برگزار شد .
جلسات آزادگان
   اولین جلسه معتمدین معین بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بابلسر  بعد از ریاست آقای کتابیان رئیس جدید بنیاد شهرستان و با حضور جمعی از معتمدین و آزاده حاج علیرضا کریمیان و آزاده برزو نعمت زاده از اعضای هیئت فرهنگی مذهبی آزادگان شهرستان بابلسر تشکیل گردید . 
خاطرات اسارت
  تازه اسیرمان کرده بودند. تو حال خودم نبودم. صدای ضعیف دوستم (برادر دشتی) را که شنیدم به خودم آمدم. افتاده بود و آهسته ناله می کرد.
آزادگان
برنامه شب خاطره با عنوان "بربال فرشتگان" خراسان رضوی برگزار شد 
برنامه های ازادگان
   دعای ندبه آزادگان مشهد مقدس در روز جمعه۲۱ دی ۱۳۹۷ با حضور آزادگان برگزار شد
آزادگان
  آزاده جعفر مزیدها نماینده موسسه پیام آزادگان در مازندران در جمع اعضای انجمن روایان دفاع مقدس شهرستان بهشهربه  اسارت ۷۵ نفر از رزمندگان مازندرانی در خلال سه عملیات کربلا۴و۵و۶ در سال ۶۵ اشاره کرد و افزود: تعداد زیادی  از رزمندگان مازندران در هنگام اسارت در این عملیات های با تنی مجروح به اسارت گرفته شدند که چند تن از این عزیزان به علت عدم رسیدگی و درمان در بیمارستان های عراقی ، در اردوگاه تکریت ۱۱ همچون آزادگان شهید علی اصغر بابایی زیروان و اسحق پوریانی به شهادت رسیدند.
محمود پاکدل
  معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران از تخصیص بسته حمایتی دولت به ۵۳۳ هزار نفر از ایثارگران و پرداخت این بسته به ۴۴۸ هزار نفر از این عزیزان خبر داد.
سید منصور میرمرادی
  گردهمایی توجیهی روسای ادارات آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران در استان‌ها روز شنبه ۲۹ دی ماه در سالن شهید رسول زاده برگزار شد.
علی اکبر عرفانی
  یادواره شهدای غریب اسارت و نهمین همایش آزادگان اردوگاه تکریت ۱۱ با حضور آزادگان سراسر کشور در مشهد مقدس برگزار شد 
برنامه های آزادگان
   نشست مشورتی تعدادی از آزادگان شهرستان آمل  در روز چهارشنبه ۱۲دی ماه، بمناسبت حوادث  دیماه که با همت اعضای شورای مشورتی آزادگان استان و هیات آزادگان آمل برگزار گردید
تعامل آزادگان
  با حضور اهالی محل، آزادگان، پدر آزاده شهید مهندس عباسعلی مظلومی  و آزاده جعفر مزیدها نماینده پیام آزادگان در مازندران چهلمین روز درگذشت پدر آزاده حاج مصطفی اصغری از آزادگان ده ساله  ساروی در روستای الله مرز شهرستان ساری  برگزار گردید.
برنامه های آزادگان
  آزاده جعفر مزیدها نماینده موسسه فرهنگی پیام آزادگان مازندران با حضور در منزل آزاده محمد فرجود ، از سرکار خانم رویایی خواهر شهید و همسر آزاده  تقدیر و تجلیل نمود.
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران
 معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران تأکید کرد: نقد آثار به‌خصوص در حوزه‌های مربوط به حوزه ایثار و شهادت و مسائل ارزشی می‌تواند باعث ارتقای کیفیت آثار شود.
مدیر کل بنیاد شهرستان های تهران
  مدیر کل بنیاد شهرستان های تهران با بیان اینکه هر یک از جانبازان آیینه و چراغ راهنمای بسیار ارزشمندی برای تمام مردم ایران هستند، خاطرنشان کرد: جانبازان الگوی دینداری و انقلابی‌گری در جامعه ایران هستند.
برنامه های آزادگان
 به همت هیات آزادگان بهبهان وبا همکاری موسسه پیام آزادگان خوزستان یک دوره مسابقات تنیس روی میز به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی از روز پنج شنبه ۲۷ دی ماه در محل بنیاد شهید بهبهان و منزل شخصی آقامهدی حاجی زاده یادگار مرحوم قدرت الله حاجی زاده با شرکت ۳۲ دو نفر از آزادگان بهبهان آغاز شد.
مقام ارشد سابق سازمان سیا

 

 

«پل پیلار» تحلیلگر ارشد سابق سازمان سیا معتقد است که ترامپ تمام سیاست خارجی خود را به موضوع ایران خلاصه کرده که جای تعجب دارد.

وزیر خارجه لهستان خبر داد

 

 

وزیر خارجه لهستان از اقدام روسیه در رد دعوت برای شرکت در نشست ضد ایرانی ورشو خبر داد.

یک رسانه غربی مدعی شد

 

 

یک رسانه غربی مدعی است که حدود ۱۰ روز پیش، جلسه‌‏ای در وزارت خارجه ایران برگزار شده که طی آن، اروپایی‌‏ها گرایش خود به مواضع ضد ایرانی رئیس جمهوری آمریکا را نشان داده‎اند.

​یک منبع امنیتی عراقی

 

یک منبع امنیتی عراقی از حملات توپخانه‌ای حشد شعبی به مواضع تکفیری‌ها در سوریه و کشته شدن شماری از داعشی‌ها بر اثر این حملات خبر داد.

معاون دبیر کل اتحادیه عرب

 

معاون دبیر کل اتحادیه عرب درباره بازگشت سوریه به اتحادیه عرب موضع گیری کرد.

بشار اسد

 

رئیس جمهور سوریه تاکید کرد که جنگ تروریستی که علیه ملت سوریه به راه افتاده دیگر تنها منحصر به این کشور نمی شود.

روزنامه "اسرائیل الیوم"

 

روزنامه "اسرائیل الیوم" گزارش داد، به همین مناسبت، مراسمی در منطقه "کریاه" در تل‌آویو با حضور بنیامین نتانیاهو نخست وزیر و مقامات اسرائیلی برگزار شد.

وزارت خارجه سوریه

وزارت خارجه سوریه به سخنان اخیر رئیس جمهوری ترکیه در خصوص توافق با آمریکا برای ایجاد منطقه امن در شمال سوریه واکنش نشان داد.

گزارش تحلیلی

تحولات میان حزب الله و رژیم صهیونیستی روند پرشتابی پیدا کرده و همین موضوع سبب شده است که برخی از وقوع جنگ در آینده نزدیک سخن بگویند.

گراهام فولر بررسی کرد؛

 

«گراهام فولر» مقام پیشین سازمان سیا در یادداشتی با تأکید بر لزوم کنار گذاردن سیاست مداخله گرایی از سوی آمریکا، تقسیم مسئولیتهای بین المللی در جهان پیچیده امروزی را امری ضروری خواند.

وزیر خارجه آلمان:

وزیر خارجه آلمان در گفتگویی از دشواری ایجاد کانال مالی ایران- اروپا با توجه به خروج آمریکا از توافق هسته ای با تهران سخن گفت.

روسها اعلام کردند

 

رئیس مرکز شرق شناسی وابسته به آکادمی علوم روسیه ضمن ابراز تردید درباره خروج نظامیان آمریکایی از سوریه از سناریوی رعب آوری پرده برداشت که نگرانی کارشناسان را به همراه دارد.

اسپوتنیک خبر داد

وزیر امور خارجه ترکیه خواستار نظارت سه گانه این کشور به همراه ایران و روسیه بر روند خروج آمریکا از سوریه شده است.

به نقل از وبگاه ۱۴ فوریه بحرین

جنبش ۱۴ فوریه بحرین با صدور بیانیه ای به شدت اقدامات سرکوبگرانه آل سعود در القطیف عربستان را محکوم کرد و خواستار اقدام عاجل سازمان ملل و سازمان های حقوق بشری شد.

 
عضوشورای روابط خارجی آمریکا

«جیمز چارلز اسلتری» نماینده سابق کنگره آمریکا معتقد است که ترامپ به زودی به برجام باز خواهد گشت و به اهمیت این توافق در کسب منافع آمریکا پی خواهد برد.

المانیتور خبر داد

یک رسانه غربی از بروز شکاف بیشتر در شورای همکاری خلیج فارس به دلیل مخالفت کویت با سیاست نزدیکی اعراب به رژیم صهیونیستی خبر داد

سخنگوی موگرینی اعلام کرد

سخنگوی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا می‌‏گوید طی هفته‌‏های پیش رو، سازوکار مالی ویژه برای تسهیل تجارت با ایران، راه اندازی خواهد شد.

نظامیان آمریکایی به سوی عراق سرازیر شده اند

منابع عراقی از حضور نیروهایی آمریکایی در پادگانی در کرکوک و ورود یک گردان زرهی آمریکایی به منطقه ای در ۱۴ کیلومتری بیجی دراستان صلاح الدین خبر دادند.

 
عضو شورای اطلاعات ملی آمریکا

«پل پیلار» معتقد است که اگر منافع اقتصادی قابل مقایسه ای که ایرانیان امید داشتند زمانی که برجام را امضا کردند محقق نشد، توجیه پایبندی به برجام برای رهبران ایران دشوار خواهد بود.

 
با وحشت از کند شدن اقتصادرقم خورد

هشدار اپل برای کاهش درآمد این شرکت باعث به وجود آمدن وحشت از کاهش فعالیت کارخانجات آمریکا و کند شدن اقتصاد جهان شد، وال‌استریت به شدت سقوط کرد.

 

 

سعید صادقی با مهر مطرح کرد

 

 

سعید صادقی عکاس دفاع مقدس تصمیم دارد در مجموعه عکس جدیدش سراغ رزمندگانی برود که در دوران دفاع مقدس از آن‌ها عکاسی کرده بود.

لاریجانی در کمیسیون تلفیق

 

 

رئیس مجلس شورای اسلامی از اعضای کمیسیون تلفیق خواست در قانون بودجه سال ۹۸ دولت را ملزم به درج حقوق مدیران در سامانه حقوق و دستمزد کنند.

​متوسط قیمت

 

 

متوسط قیمت هر متر مربع مسکن در تهران در دی ماه امسال، ۹ میلیون و ۶۳۱ هزار تومان به ثبت رسید که نسبت به دی ماه پارسال ۸۹.۹ درصد رشد نشان می‌دهد.

غلامحسین شافعی

 

 

روسای اتاق بازرگانی و اصناف با ارسال نامه ای به سران قوا طرحی را ارائه دادند که در قالب آن بتوان تنظیم بازار کالاهای اساسی را به شکل موثری انجام داد.

 
کوروش پرویزیان

 

 

رئیس کانون بانکها و موسسات اعتباری غیردولتی از کاهش هزینه چاپ، نشر و امحاء اسکناس خبر داد و گفت: روزانه ۶۰ میلیون تراکنش در نظام بانکی ایران به ثبت می‌رسد.

معاون وزیر راه

 

 

رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: از ابتدای سال آینده فراخوان واگذاری پایانه های بار به بخش خصوصی منتشر شده و اولویت واگذاری ها با فعالان صنف خواهد بود.

 
یک متخصص پوست و مو عنوان کرد

 

 

یک متخصص پوست و مو، گفت: هورمون تستسترون مازاد که در دوران بلوغ آزاد می شود، عامل رشد موهای صورت است ولی در عین حال باعث تضعیف ریشه مو در پوست سر می شود.

رئیس انجمن داروسازان تهران

 

 

رئیس انجمن داروسازان تهران بر این عقیده است که علت بحرانی شدن صنعت دارو در کشور، سیاست‌های غلط وزارت بهداشت بوده است.

محسنی اژه ای مطرح کرد

 

 

معاون اول دستگاه قضا در رابطه با بازداشت مرضیه هاشمی گفت: در این رابطه قرار شد دادستان کل کشور بر اساس وظایف قانونی که دارد در این خصوص ورود و از اختیارات خود استفاده کند.

دریابان شمخانی

 

 

دبیر شورای‌ عالی‌امنیت‌ ملی گفت:جمهوری اسلامی‌ ایران برای تقویت بنیه‌ دفاعی سوریه به دمشق رفته است و دولت این کشور موفقیت‌های چشم‌گیری در مبارزه با داعش و جبهه‌النصره ثبت کرده است.

 
​رئیس کل بانک مرکزی

 

رئیس کل بانک مرکزی از اتاق بازرگانی درخواست کرد تا با تشکیل کمیته‌ای متشکل از فعالان اقتصادی و وزرای اقتصاد و صنعت بار دیگر تلاش برای تسهیل بازگشت ارز صادراتی از سر گرفته شود.

در معاملات بازار تهران

 

 

در معاملات امروز بازار تهران قیمت هر قطعه سکه بهار آزادی به ۴ میلیون و ۶۴ هزار تومان افزایش یافت.

محمدرضا ظفرقندی

 

 

سرپرست وزارت بهداشت، در نشست روز گذشته شورای عالی نظام پزشکی حاضر شد و صحبت هایی راجع به وضعیت حوزه سلامت و مشکلات و چالش های جامعه پزشکی مطرح کرد.

 
مدیرکل روابط عمومی بیمه سلامت

 

 

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بیمه سلامت، گفت: بدهی های سازمان بیمه سلامت به داروخانه ها مربوط به سال ٩٦ در سراسر کشور پرداخت شده است.

حاجی‌بابایی

 

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: کسی نمی‌تواند پیش‌بینی دقیقی از آینده قیمت دلار داشته باشد زیرا هنوز هم حباب دارد.

 

 

یک کارشناس خودرو

 

یک کارشناس خودرو در مورد کمک ۱۵ هزار میلیارد تومانی به خودروسازان گفت: هر گونه حمایت بدون پیش‌شرط و حمایتی که وابسته به عملکرد نباشد درست نیست.

تهدیدات پالرمو برای دارو و غذا

 

 

در صورت تصویب کنوانسیون پالرمو، عرضه نفت در بورس با مشکل مواجه می‌شود. روش‌های دور زدن تحریم با مانع رو به رو می‌شود و ورود ارز اسکناس به کشور گرفتار محدودیت‌های شدید خواهد شد.

 

سید افقهی

 

 

یک کارشناس ارشد مسائل منطقه گفت: نباید اجازه دهیم کنترل عراق به دست آمریکا و رژیم صهیونیستی و برخی اعراب مرتجع منطقه بیفتد.

به نقل از ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کیتکو، ‌‌‌

 

در معاملات امروز بازار جهانی فلزات گرانبها، هر اونس طلا ۱۲۸۵.۱ دلار قیمت‌گذاری شد که نسبت به دیروز ۶.۲ دلار پایین‌تر بوده است.

امام جمعه موقت تهران

 

امام جمعه موقت تهران گفت: FATF سازوکاری برای اشراف اطلاعاتی بر منابع مالی و سیستم اقتصادی سایر کشورها و بازوی خزانه‌داری آمریکا برای گسترش تحریم‌ها علیه ایران و محور مقاومت است.

دبیر علمی کنگره جراحان دهان، فک و صورت مطرح کرد

 

 

دبیر علمی هفدهمین کنگره بین المللی جراحان دهان، فک و صورت ایران با اشاره به مزایای جراحی‌های دیجیتال، گفت: این روش امروزه بیشتر برای جراحی‌های فک و صورت و به ویژه ایمپلنت کاربرد دارد.

 
معاون اجتماعی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تهران مطرح کرد

 

معاون اجتماعی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تهران، گفت: ایرانی‌ها سالانه ۱۰ هزار میلیارد تومان سیگار می‌خرند، و ۳۵ هزار میلیارد تومان هزینه درمان بیماری‌های ناشی از مصرف سیگار می شود.

در نامه ای به سرپرست سازمان تامین اجتماعی مطرح شد

رئیس انجمن داروسازان ایران، در نامه ای به سرپرست سازمان تامین اجتماعی، نسبت به تبعات بحرانی شدن نقدینگی داروخانه ها هشدار داد.

سید وحید عسگری نژاد مقدم

مدیر تعاملات بین المللی بانک خون بند ناف از راه اندازی بانک خون بند ناف در خارج از کشور خبر داد.

نتایج مطالعات نشان می دهد

محققان دریافتند سالمندانی که مدت زمان خواب عمیق شان کم است با ریسک بالا ابتلا به آلزایمر روبرو هستند.

محققان انگلیسی پی بردند

مطالعه جدید نشان می دهد مصرف مکمل ویتامین D می تواند حملات مرگبار ریوی را در بیماران مبتلا به «بیماری مزمن انسداد ریوی» کاهش دهد.

نشست بررسی آثار تحریم بر حق سلامت؛

نشست بررسی آثار تحریم بر حق سلامت، با حضور تنی چند از وکلای دادگستری، مدیرکل امور دارویی وزارت بهداشت و سه تن از نمایندگان انجمن های بیماران خاص، برگزار شد.

دبیر علمی کنگره سکته مغزی؛

دبیر علمی یازدهمین کنگره سکته مغزی ایران، ارائه جدیدترین دستاوردهای علمی در حوزه درمان سکته های مغزی در کشور خبر داد.

از سوی مدیرکل دارویی سازمان غذا و دارو

مدیرکل دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو، از توزیع غیرقانونی داروی «نوردیتروپین نوردیلت» که نوعی هورمون رشد است، خبر داد.

مدیرعامل این شرکت دارویی

یک شرکت دانش بنیان ایرانی موفق به تولید داروهای خوراکی آهن زدا برای بیماران تالاسمی شده است.

دبیر علمی کنگره سکته مغزی مطرح کرد

دبیر علمی یازدهمین کنگره سکته مغزی با اشاره به ۳ علامت اصلی وقوع سکته مغزی، گفت: زمان طلایی نجات بیمار و درمان موفقیت آمیز تا ۴.۵ ساعت پس از سکته است.

 
مطالعات نشان می دهد

به گفته محققان، کمبود پروتئین های ضروری نظیر گوشت می تواند افراد بزرگسال جوان را در معرض ریسک ناراحتی روانی قرار دهد.

یک استاد چشم پزشکی مطرح کرد

یک چشم پزشک می‌گوید: خشکی و خارش چشم‌ در زمستان به دلیل رطوبت کم هوا و سیستم‌های گرمایشی رایج است. این توصیه‌ها را بخوانید تا دچار خشکی مزمن چشم نشوید.

 
نتایج مطالعه جدید نشان می دهد

طبق نتایج یک مطالعه جدید، جراحی قلب موجب زوال قابل توجه حافظه در بیماران مسن نمی شود.

توصیه هایی در آغاز فصل زمستان

آنفلوانزا اغلب با علائمی چون تب، سردرد، دردهای عضلانی، ضعف‌های شدید همراه با سرفه، درد سینه، درد مفاصل، بی‌اشتهایی و کسالت عارض می‌شود.

دبیر انجمن طب فیزیکی و توانبخشی ایران مطرح کرد

دبیر انجمن طب فیزیکی و توانبخشی ایران، گفت: اثرات ازن در بیماری‌های مختلف اسکلتی از جمله آرتروز زانو و دیسک کمر دارای مطالعات و شواهد علمی کافی نیست.

 
سازمان غذا و دارو اعلام کرد

سازمان غذا و دارو در اطلاعیه‌ای به معاونت‌های غذا و دارو دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور بر جمع‌آوری یک نوع از کپسول VigRX از داروخانه‌های سراسر کشور تاکید کرد.

 
نکته سلامت

پوکی استخوان موجب نرم شدن استخوان ها و شکنندگی بیشتر آنها می شود و در زنان شیوع بیشتر ی دارد. 

سازمان غذا و دارو آمریکا هشدار می دهد

طبق گزارش سازمان غذا و دارو آمریکا، بیماران باید از مصرف گروهی از آنتی بیوتیک های موسوم به فلوروکینولون ها به دلیل افزایش ریسک پارگی عروق قلب خودداری کنند.

به دلیل عدم پرداخت مطالبات معوق داروخانه‌ها انجام شد

جمعی از داروسازان، با حضور در مقابل ساختمان دفتر اسناد پزشکی تامین اجتماعی، از پرداخت نشدن مطالبات معوق داروخانه های استان تهران، گلایه کردند.

گزارش تصویری

چندرسانه ای

کتابخانه