[field_news_surtitre]

گزارشی از نشست خبری شورای پژوهشی در موسسه پیام آزادگان

 با رویکرد  به "مقوله های پژوهش اردوگاهی"

[field_news_surtitre]

گزارش نشست شورای علمی پژوهشی موسسه پیام آزادگان+تصاویر

جلسه شورای پژوهشی موسسه پیام آزادگان در ساعت۱۵ الی۱۷:۳۰ با حضور اعضای محترم شورای ‌پژوهشی موسسه پیام آزادگان برگزار شد.

[field_news_surtitre]

گفت وگو با آزاده سرافراز امیرسرتیپ عزیزالله هادیپورنوکنده

 

 

 امیرسرتیپ عزیزالله هادیپورنوکنده ازسلحشوران وفرماندهان ارتش جمهوری اسلامی ایران وآزادگان سرافرازاستان گیلان است که مدرک دورهخلبانی هلی کوپترخودرا پیش ازانقلاب گرفته است. 

[field_news_surtitre]

مسابقه ام‌الاسرای ایران تا آخر اسفند تمدید شد

 

 

  مگر می‌شود دویدن‌های مادرانه‌ات را در یک صفحه خلاصه کرد؟ برای تو و از تو نوشتن، زمانی به حجم بیش از هشت سال، نیاز است و دفتری که برگ‌های سپیدش، به سپیدی دل مهربانت باشد.

[field_news_surtitre]

گزارشی از همایش "بانوی باران" در سالن سوره حوزه هنری

همایش "بانوی باران" ویژه گرامیداشت یاد و خاطره "ام الاسرای" ایران مرحومه بانو بهجت افراز و به منظور قدرشناسی از این بانوی بافضیلت، بعدازظهرنیمه اول اسفندماه ساعت ۱۶ تالار سوره حوزه هنری میزبان دوستداران و علاقمندان به ایشان بود.

ابر فیاض

 

آقای ابوترابی شخصیتی غیرقابل وصف بود زیرا کسی که به شکنجه گر...

                                 

برنامه های آزادگان
   آخرین جلسه قرآن  سال ۹۷ یکشنبه شبها آزادگان رفسنجان در منزل حاج آقا پیام همراه با مولودی تولد حضرت امام جواد ع با نوای همکار فرهنگی حاج آقا صادقی. برگزار شد . 
جلسات آزادگان
   اخرین جلسه قرانی ازادگان ورامین در منزل ازاده عزیز حاج مجتبی جوادی شریف برگزار شد
برنامه های آزادگان
  دیدار اعضای جلسه قرآن آزادگان کرمان از برادر آزاده کریم خراسانی در ۹۷٫۲٫۱۲٫۲۶ انجام شد
در پی سرکشی وعیادت آزادگان
   بازدید هم اردوگاهی گروهی از آزادگان موصل به نمایندگی از موسسه پیام آزادگان خراسان رضوی ازآزاده سرافراز حسین دهقانی عیش آبادی و آزاده گرامی محمد مظاهری در منزل ایشان در پنج شنبه  ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ صورت گرفت.
جلسات آزادگان
  معاونت امور ایثارگران آستان قدس رضوی از آزادگان مشهد دعوت بعمل آمده، که جمعی از آزادگان مشهد در تالار قدس کتابخانه حرم مطهر رضوی روز پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ حضور پیدا کردند؛ و یاد و خاطره شهدا را زنده نگه داشتند.   
آزادگان
   موسسه پیام آزادگان خوزستان تصاویرمهدی طحانی در مناطق عملیاتی جنوب غرب کشور نصب کردند .
برنامه های آزادگان
  به مناسبت  در گذشت آزاده مهندس خلیل خلخالی مجلس یادبودی در روز یکشنبه ۹۷/۱۲/۲۶ ازساعت ۱۳الی۱۴ درنمازخانه اداره کل راه شهرسازی استان گیلان با حضور جمعی از مسئولین وآزادگان و نماینده موسسه پیام آزادگان استان برگزارشد 
برنامه های آزادگان
  با حضور هادی خنجری فرماندار شهرستان بهشهر،حجت الاسلام جباری امام جمعه،کیانی رييس دادگسترى،آزاده مزیدها نماینده پیام آزادگان در مازندران، روساى ادارات و خانواده معظم شهدا مراسم روز شهید در بهشت فاطمه شهرستان بهشهر برگزار شد.
جلسات آزادگان
   جلسه قران هیئت قرانی آزادگان بروجرد شب جمعه ۹۷/۱۲/۲۳ برگزار شد 
بمناسبت افتتاح راه آهن قزوین رشت
  در پی سفرریاست جمهوری اسلامی ایران به استان سرسبز وشهید پرورگیلان جهت افتتاح راه آهن قزوین به رشت توسط استانداری ۱۲۰ نفر سهمیه خانواده شهدا وایثارگران برای سفر باقطار به مشهد مقدس برای اولین بار دراختیار بنیاد شهید وامورایثارگران گیلان قرارگرفت .
برنامه های آزادگان
  همزمان با روز بزرگداشت شهیدان برنامه یادمان ۱۷ هزار شهید این استان توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی  روز۹۷/۱۲/۲۲ برگزار و از مروجین فرهنگ ایثار و شهادت در مشهد الرضا(ع) تجلیل شد.
در گرامیداشت هفته منابع طبیعی و آبخیزداری
  در گرامیداشت هفته منابع طبیعی و آبخیزداری،جمعی از آزادگان شیراز اقدام به کاشت نهال کردند.
برنامه های آزادگان
  با حضور امام جمعه ، فرماندار ، آقای هادی نژاد رئیس بنیاد ، روساى ادارات ، خانواده معظم شهدا ، ایثارگران و آزاده برزو نعمت زاده مسئول اجرایی هیئت فرهنگی مذهبی آزادگان شهرستان فریدونکنار مراسم روز شهید در گلزار شهدای فیرزوآباد فریدونکنار برگزار گردید .​
جلسات آزادگان
  اعضای جلسه قرآن آزادگان کرمان پنجشنبه ۹۷٫۱۲٫۲۲ با برادر آزاده حسن ابراهیمی دیدار داشتند.
گفت‌وگو ی بهشتی‌پور
  یک کارشناس مسائل سیاسی گفت: سرمایه‌گذاری‌های ایران در عراق، هیچگاه کمک بلاعوض نبوده،بلکه سودآور است و منافع مادی و امنیتی برای کشور دارد. 
جلسات آزادگان
  جلسه دور همی آزادگان کهگیلویه و بویراحمد در منزل برادر آزاده جناب سرهنگ سید مهدی راستین همراه با قرائت قرآن کریم و زیارت عاشورا به مناسبت شهادت حزن انگیز دهمین اختر تابناک آسمان ولایت و امامت امام هدایت گرحضرت امام علی النقی علیه السلام یکشنبه ۹۷/۱۲/۱۹ برگزار گردید .
برنامه های آزادگان
  دیداروعیادت نماینده موسسه پیام ازادگان خراسان جنوبی  سه شنبه ۹۷/۱۲/۲۱باازاده حسن رضاامام دادی ازبازنشستگان فرمانداری بیرجند وازازادگان اردوگاه های ۱۳ رمادی وتکریت ۱۷ که دراین دیدار پاره ای ازمشکلات ایشان مطرح وهم اندیشی شد.
در پی سرکشی وعیادت آزادگان
  عضایی شورایی مشورتی پیام آزادگان شهرستان اراک  با برادرآزاده ده سال اسارت عباس فرخی  یکشنبه ۹۷/۱۲/۱۹ دیداروگفتگو کردنند.
جلسات آزادگان
    جلسه هفتگی تلاوت قرآن کریم و بیان احکام همسران آزاده این هفته در سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ با حضور جمعی از همسران آزاده در منزل یکی از آزادگان منطقه نجفی مشهد برگزار شد.
برنامه های آزادگان
  نماینده موسسه پیام آزادگان خراسان شمالی به اتفاق مسئول کانون بازنشستگان آجا نماینده بسیج پیشکسوتان سپاه ویکی از آزادگان عضو شورا مشورتی شیروان  با برادر آزاده گل امیر امیری  سه شنبه ۹۷/۱۲/۲۱ درادامه دیدار واز ایشان و خانواده محترمشان دلجوئی بعمل آمد
به نقل از روسیا الیوم

 

 

نیروهای موسوم به "سوریه دموکراتیک" از به دست گرفتن کنترل کامل اردوگاه الباغوز، آخرین مقر داعش در شرق فرات خبر دادند.

اتحادیه اروپا

 

 

اتحادیه اروپا پس از رایزنی‌های سیاسی با ایران درباره مسائل منطقه‌ای در بیانیه‌ای اعلام کرد که تمامی طرف‌ها بر اهمیت توافق استکهلم و اجرای فوری آن به‌ویژه در بندر الحدیده تاکید کردند.

رئیس جمهور ترکیه

 

 

رئیس جمهور ترکیه در سخنرانی با تاکید بر تشدید دشمنی‌ها علیه اسلام در جهان غرب گفت که جامعه بین‌الملل از توصیف جنایتکار نیوزیلندی به عنوان 

یک «تروریست» خودداری می‌کند.

 

وزارت خارجه آمریکا

 

 

وزارت خارجه آمریکا در گزارش سالانه حقوق بشر خود اتهامات بی‌پایه و اساسی را علیه ایران تکرار کرد.

گزارش تحلیلی

 

 

مقامات رژیم صهیونیستی در آستانه انتخابات این رژیم به تهدید جبهه جنوبی این رژیم اشاره کرده و هراس خود از مقاومت فلسطین در غزه را پنهان نکرده اند.

عضو شورای اجرایی حزب‌‌الله

 

 

نایب‌رئیس شورای اجرایی حزب‌الله ضمن بی‌تأثیر خواندن اقدام اخیر انگلیس علیه این جنبش، افزود: دیدار رهبر انقلاب اسلامی و رئیس‌جمهور سوریه دیدار برندگان بود.

خبرنگار روزنامه سعودی

 

 

چهار کشور اروپایی که پیشتر در خصوص تحولات یمن با ایران دیدار و گفت‌وگو داشته‌اند، یک درخواست جدید منطقه‌ای از ایران دارند.

نیویورک تایمز

 

 

 

عراق درخواست آمریکا برای متوقف کردن خرید گاز و برق از ایران را قبول نکرد؛ عراق به انرژی ایران نیاز دارد و نگران است در صورت عدم تامین، آشوب و ناآرامی به ویژه در فصل تابستان در این کشور رخ بدهد.

نیروهای دموکراتیک سوریه

 

 

 

«نیروهای دموکراتیک سوریه» در عملیات نهایی مبارزه با داعش در شرق سوریه موفق به پاکسازی مناطق تازه ای از وجود تروریست‌ها شدند.

رئیس کمیته عالی انقلاب یمن

 

 

رئیس کمیته عالی انقلاب یمن از کارشکنی نمایندگان سازمان ملل برای عدم اجرای توافق سوئد و به جای آن برگزاری دور جدید گفت‌وگوهای صرفا سیاسی، انتقاد کرد.

ترامپ:

 

 

رئیس‌جمهور آمریکا در اظهاراتی توهین‌آمیز بار دیگر ایران را کشوری «شرور» و «تروریست» خواند و گفت ایران یک «مشکل واقعی» است.

به گزارش پایگاه خبری الوئام

 

 

مسئولان سعودی از حمله مسلحانه دو فرد ناشناس به یک موسسه آموزشی در جنوب غربی عربستان خبر دادند.

جامعه اطلاعاتی آمریکا

 

 

این گزارش به بررسی ادعاهای مطرح‌شده علیه ایران در جدیدترین ارزیابی سالانه دستگاه‌های اطلاعاتی آمریکا می‌پردازد.

با استفاده از ضعف امنیتی «آیفون»رویترز

 

 

خبرگزاری رویترز در گزارش‌هایی مفصل از یک پروژه جاسوسی امارات پرده برداشته که ابوظبی در قالب آن با بکارگیری عوامل آمریکایی تلاش کرده از ایران، قطر، ترکیه و مخالفان داخلی جاسوسی کند.

با تأکید بر مبارزه با نظامیان ترکیه مسئول کُرد

 

 

رئیس مشترک هیئت اجرایی نهاد موسوم به «شورای دموکراتیک سوریه» اعلام کرد که اگر مجبور شوند بین ترکیه و سوریه یک طرف را انتخاب کنند، قطعا دولت سوریه انتخاب آنان خواهد بود.

مقام ارشد سابق سازمان سیا

 

 

«پل پیلار» تحلیلگر ارشد سابق سازمان سیا معتقد است که ترامپ تمام سیاست خارجی خود را به موضوع ایران خلاصه کرده که جای تعجب دارد.

وزیر خارجه لهستان خبر داد

 

 

وزیر خارجه لهستان از اقدام روسیه در رد دعوت برای شرکت در نشست ضد ایرانی ورشو خبر داد.

یک رسانه غربی مدعی شد

 

 

یک رسانه غربی مدعی است که حدود ۱۰ روز پیش، جلسه‌‏ای در وزارت خارجه ایران برگزار شده که طی آن، اروپایی‌‏ها گرایش خود به مواضع ضد ایرانی رئیس جمهوری آمریکا را نشان داده‎اند.

​یک منبع امنیتی عراقی

 

یک منبع امنیتی عراقی از حملات توپخانه‌ای حشد شعبی به مواضع تکفیری‌ها در سوریه و کشته شدن شماری از داعشی‌ها بر اثر این حملات خبر داد.

معاون دبیر کل اتحادیه عرب

 

معاون دبیر کل اتحادیه عرب درباره بازگشت سوریه به اتحادیه عرب موضع گیری کرد.

وزیر راه و شهرسازی

 

 

وزیر راه و شهرسازی ضمن صدور دستور مقابله با بازار سیاه فروش بلیت اتوبوس در ایام نوروز، اعلام کرد .که فروش بلیت اتوبوس با افزایش بیش از ٢٠ درصد تخلف است. 

پایان مذاکرات ۱۲ ساعته

 

 

شورای عالی کار پس از ۱۲ ساعت چانه‌زنی فشرده با تعیین درصد سایر سطوح مزدی به کار خود پایان داد.

مدیرکل دفتر امور سهام عدالت

 

 

دولت‌آبادی از توزیع سود ۵۹۰ میلیارد تومانی سهام عدالت میان همه مشمولان به جز کارکنان و بازنشستگان کشوری

و لشکری و تامین اجتماعی تا قبل از شب عید امسال خبر داد و گفت: در سال جاری تاکنون طی ۴ مرحله، ۳ هزار میلیارد تومان سود نقدی شرکت‌های سرمایه‌پذیر سهام عدالت تقسیم شده است.

دادستان تهران:

 

 

دادستان تهران گفت: تصمیمات نباید به نحوی باشد که با پاک کردن صورت و ظاهر مسئله، در پی حل مشکلات باشیم؛ چرا که مردم از تنوع قیمت‌ها و گران‌فروشی اقلام اساسی گلایه‌مند هستند.

به مناسبت بزرگداشت روز شهدا

 

 

گوشه به گوشه پیروزی در جنگ تحمیلی و انقلاب اسلامی به دست مادران، همسران و زنانی ایرانی گره خورده که با شجاعت خود در پشت و جلوی جبهه ها از خاک کشور دفاع کردند.

با حکم رهبر معظم انقلاب

 

 

رهبر معظم انقلاب در حکمی حجت‌الاسلام حبیب‌الله شعبانی موثقی را به‌عنوان نماینده‌ ولی‌فقیه و امام جمعه‌ شهر همدان منصوب کردند.

بیانیه پایانی اجلاس خبرگان رهبری

 

 

مجلس خبرگان رهبری در بیانیه‌ پایانی خود تاکید کرد: پیوستن ایران به کنوانسیون‌های بین المللی مانند «پالرمو»، CFT و غیره اگر به قصد گرفتن بهانه از دشمن باشد، خطای استراتژیک محسوب می‌شود.

برای نخستین‌بار منتشر شد؛

 

 

رهبر انقلاب در تیر ماه ۱۳۹۷ در دیدار هیئت دولت، رفتار اروپا و معطل کردن کشورمان در ارائه بسته اروپایی را پیش‌بینی کرده بودند و به دولتمردان توصیه کردند، «معطل اروپا نمانید.»

وضعیت ۵ بانک ادغامی در بانک سپه

 

 

براساس صورت مالی پایان سال ۹۶ و ۶ ماهه سال ۹۷، بدهی ۵ بانک و مؤسسه نظامی به بانک مرکزی صفر است و با احتساب سرمایه ۱۵۶۰۰ میلیارد تومانی این ۶ بانک، با این ادغام، بزرگ‌ترین بانک کشور شکل می‌گیرد.

با حضور فرمانده مرزبانی ناجا صورت گرفت

 

 

با حضور فرمانده مرزبانی ناجا، پیکر ۳ شهید مرزبانی که گرفتار سیل شده بودند، در میرجاوه تشییع شد.

 

 

یک منبع آگاه از صدور حکم پرونده دکل فورچونا که در ایران به «دکل گمشده» معروف است در دادگاه‌ لندن و جزئیات این حکم خبر داد.

اجرای برنامه FATF

 

 

 

آمریکا برای اینکه بتواند به صورت کامل از دور زدن تحریم توسط ایران جلوگیری کند، نیاز به اطلاعات اقتصادی دقیقی از تعامل تجاری و بانکی ایران دارد و اجرای برنامه FATF و تصویب لایحه پالرمو امکان دسترسی آمریکا به بخش عمده این اطلاعات را فراهم می کند.

 

خطیب جمعه تهران مطرح کرد۲۲ بهمن

 

 

 

امام‌جمعه موقّت تهران حضور نسل جوان در ۲۲ بهمن امسال را شگفتی‌ساز توصیف کرد و گفت: ۲۲ بهمن امسال یک سجده شکر ملّی و دو رکعت سجده شکر به ساحت قدس ربوبی، از سوی ملّتی صبور، خوش‌فکر و با وفا و یک عرض ادب به ساحت مقدس ولی الله اعظم به عنوان کارگردان انقلاب و صاحب اصلی این انقلاب بود.

حضور گسترده مردم ایران

 

 

حضور باشکوه مردم ایران در راهپیمایی چهلمین بهار انقلاب اسلامی بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های جهان داشت.

رهبر معظم انقلاب

 

حضرت آیت الله خامنه ای در دیدار فرماندهان و جمعی از کارکنان نیروی هوایی و پدافند هوایی ارتش، تأکید کردند: ۲۲ بهمن امسال به یاری پروردگار و در پرتو همین عوامل تاریخ‌ساز به معنای واقعی کلمه دشمن‌شکن خواهد شد و با هوشیاری ملت و حضور همه سلایق و دیدگاهها، پرشکوه تر از سالهای قبل خواهد بود.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی

 

 

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از فعال شدن دوباره کارت سوخت در کشور خبر داد و گفت:در جلسه با وزیر نفت مقرر شد سال آینده بدون هیچ گونه اعمال تغییر قیمت و سهمیه بندی فقط از کارت سوخت استفاده شود.

افتتاح بزرگ‌ترین و مجهزترین کتابخانه در مشهد/

 

 

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای هدیه ویژه‌ای به کتابخانه مرکزی مشهد اهدا کردند.

دبیر انجمن سازندگان قطعات خودرو

 

 

دبیر انجمن سازندگان قطعات و مجموعه‌ خودروهای کشور ضمن بیان چگونگی پرداخت تسهیلات به قطعه‌سازان گفت: با هماهنگی‌های انجام شده بین خودروسازان و قطعه‌سازان این تسهیلات به صورت مستقیم به قطعه‌سازان پرداخت می‌شود.

بهرام قاسمی

 

 

سخنگوی وزارت خارجه گفت: قرار نبود و نبايد ارتباطی بين اینستکس و مسائلی مثل FATF برقرار کنند، اين سازوكار از وظايف ذاتی اروپا در قبال استمرار برجام بوده و اگر قرار باشد كسی شرط بگذارد اين ايران است.

آمریکا جدا نگران پیروزی ایران در جنگ عراق بود

 

 

«بی.بی.سی» می‌گوید، اسناد محرمانه‌ وزارت خارجه انگلیس، نشان می‌دهد، آمریکا در اواخر جنگ تحمیلی رژیم بعث عراق بر ایران، جدا نگران پیروزی تهران بوده و قصد دخالت مستقیم نظامی داشته است.

عروق

 

 

عروق، خون و اکسیژن را به تمامی نقاط بدن از سر تا انگشت‌های پا منتقل می‌کنند و به همین خاطر داشتن عروق سالم ضروری است هرچند معمولا تعداد قابل توجهی از مردم دچار عارضه گرفتگی عروق می‌شوند.

یافته جدید تحقیقاتی؛

 

 

دانشمندان آمریکایی دریافتند آزمایش فوری و غیرتهاجمی چشم می تواند به تشخیص علائم بیماری آلزایمر در مدت چند ثانیه کمک کند. 

توصیه محققان

 

 

در مشکل کم کاری تیروئید، برخی هورمون های مهم و حیاتی به قدرکافی تولید نمی شوند. عدم درمان این عارضه با مشکلاتی نظیر درد مفاصل، بیماری قلبی، چاقی، و ناباروری همراه است.

یافته محققان چینی

 

 

نتایج تحقیق اخیر نشان می دهد میکروبیوم های روده نقش مهمی در تنظیم دمای بدن حیوانات در دمای پایین دارند.

نکته سلامت

 

 

الکترولیت ها مواد معدنی موجود در بدن هستند که دارای بار الکتریکی هستند.

اخبار سلامت جهان در هفته گذشته

 

 

حوزه سلامت در هفته رو به پایان، در جهان، شاهد اخبار و رویدادهای متعدد و مختلفی بود که به مرور گزیده ای از مهم ترین آنها می پردازیم.

 
مطالعات نشان می دهد

 

 

 

مطالعه جدید نشان می دهد مصرف سبزیجات پهن برگ راه جدیدی برای کاهش استرس و کاهش ریسک تجربه سکته است.

محققان کانادایی می گویند؛

 

 

نتایج یک مطالعه جدید نشان می دهد تنها چند دقیقه پله نوردی در روز برای سلامتی قلب و عروق و حفظ تناسب اندام مفید است.

رئیس انجمن سکته مغزی ایران مطرح کرد

 

 

رئیس انجمن سکته مغزی ایران، گفت: از سه سال پیش تا کنون، بیش از سه هزار نفر بیمار سکته مغزی حاد در کشور تحت درمان قرار گرفته اند.

محققان آلمانی دریافتند

 

 

مطالعات نشان می دهد یک آزمایش خون ساده می تواند علائم آسیب مغزی را در افرادی که در معرض ابتلا به آلزایمر هستند حتی قبل از شروع علائم گیجی و زوال حافظه نشان دهد.

معاون کل وزارت بهداشت مطرح کرد

 

 

معاون کل وزارت بهداشت، تغییر در روند پرداخت های نظام سلامت کشور در آینده را مورد تاکید قرار داد.

دبیر علمی کنگره جراحان دهان، فک و صورت مطرح کرد

 

 

دبیر علمی هفدهمین کنگره بین المللی جراحان دهان، فک و صورت ایران با اشاره به مزایای جراحی‌های دیجیتال، گفت: این روش امروزه بیشتر برای جراحی‌های فک و صورت و به ویژه ایمپلنت کاربرد دارد.

 
معاون اجتماعی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تهران مطرح کرد

 

معاون اجتماعی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تهران، گفت: ایرانی‌ها سالانه ۱۰ هزار میلیارد تومان سیگار می‌خرند، و ۳۵ هزار میلیارد تومان هزینه درمان بیماری‌های ناشی از مصرف سیگار می شود.

در نامه ای به سرپرست سازمان تامین اجتماعی مطرح شد

رئیس انجمن داروسازان ایران، در نامه ای به سرپرست سازمان تامین اجتماعی، نسبت به تبعات بحرانی شدن نقدینگی داروخانه ها هشدار داد.

سید وحید عسگری نژاد مقدم

مدیر تعاملات بین المللی بانک خون بند ناف از راه اندازی بانک خون بند ناف در خارج از کشور خبر داد.

نتایج مطالعات نشان می دهد

محققان دریافتند سالمندانی که مدت زمان خواب عمیق شان کم است با ریسک بالا ابتلا به آلزایمر روبرو هستند.

محققان انگلیسی پی بردند

مطالعه جدید نشان می دهد مصرف مکمل ویتامین D می تواند حملات مرگبار ریوی را در بیماران مبتلا به «بیماری مزمن انسداد ریوی» کاهش دهد.

نشست بررسی آثار تحریم بر حق سلامت؛

نشست بررسی آثار تحریم بر حق سلامت، با حضور تنی چند از وکلای دادگستری، مدیرکل امور دارویی وزارت بهداشت و سه تن از نمایندگان انجمن های بیماران خاص، برگزار شد.

دبیر علمی کنگره سکته مغزی؛

دبیر علمی یازدهمین کنگره سکته مغزی ایران، ارائه جدیدترین دستاوردهای علمی در حوزه درمان سکته های مغزی در کشور خبر داد.

از سوی مدیرکل دارویی سازمان غذا و دارو

مدیرکل دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو، از توزیع غیرقانونی داروی «نوردیتروپین نوردیلت» که نوعی هورمون رشد است، خبر داد.

گزارش تصویری

چندرسانه ای

کتابخانه