[field_news_surtitre]

حضور انتشارات پیام آزادگان با ۱۷ اثر تازه در بیست و نهمین نمایشگاه کتاب

آزادگان جنگ تحمیلی با ارایه کارت شناسایی، تا  تخفیف ۴۰ درصدی بهره‌مند می‌شوند.

[field_news_surtitre]

قیمت معامله شده سهام خودکفا در تاریخ دوشنبه ۱۲ اردیبهشت

قیمت معامله شده سهام خودکفایی آزادگان در تاریخ دوشنبه ۶ اردیبهشت به شرح ذیل است:

[field_news_surtitre]

پیام رهبر معظم انقلاب به کنگره بزرگداشت شهدای استان گیلان

به ارواح طیّبه‌ی شهیدان عالی‌مقام گیلان درود میفرستم و ارادت خود را به خانواده‌های عزیز آنان ابراز میدارم.

[field_news_surtitre]

نکات مهم در خصوص انتخاب وکلا و نمایندگان سهام داران استان کرمانشاه

پیرو اطلاعیه شماره ۳ به اطلاع سهامدارن محترم استان کرمانشاه میرساند؛ با توجه به اعلام آمادگی تعدادی از عزیزان سهامدار جهت نمایندگی و وکالت از سهامداران محترم استان کرمانشاه ، مشخصات آنها روی سایت شرکت و محل های رای گیری قرار خواهد گرفت.

[field_news_surtitre]

پاسخ شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان به سوالات سهامداران

آیا شما هم همین سؤال را داشتید؟

ابر فیاض

‌‌شخصي‌ آمد و سؤ‌ال‌ كرد كه‌ در مفاتيح‌ نوشته اگر فلان‌ دعا را بخوانيم،‌ گناهان‌ پنجاه‌ ساله ما...

                                 

آزادگان جنگ تحمیلی با ارایه کارت شناسایی، تا  تخفیف ۴۰ درصدی بهره‌مند می‌شوند.
قیمت معامله شده سهام خودکفایی آزادگان در تاریخ دوشنبه ۶ اردیبهشت به شرح ذیل است:
در زیر عکس شهید آزاده حاج حسن حسین زاده را با سید آزادگان مشاهده می نمایید.
به مناسب ۱۳ رجب سالروز ولادت پر برکت امیرالمومنین علی (ع)، آزادگان شهرستان فریدونکنار به دیدار امام  جمعه ی این شهرستان رفتند.
مدیركل هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: مهلت ارسال آثار به نهمین دوره مسابقه سراسری «نمایشنامه نویسی ایثار» تا ۲۰ اردیبهشت ماه ۹۵ تمدید شد.
  به مناسبت هفته ی معلم و شهدات استاد مطهری تنی چند از آزادگان بهبهان به دیدار خانواده ی معلم شهید علی اصغر عابدنژاد رفتند. 
توجه مجریان محترم انتخابات تعیین نمایندگان و وکلای سهامداران شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان را به موارد ذیل جلب می نماید:
پیرو اطلاعیه شماره ۳ به اطلاع سهامدارن محترم استان کرمانشاه میرساند؛ با توجه به اعلام آمادگی تعدادی از عزیزان سهامدار جهت نمایندگی و وکالت از سهامداران محترم استان کرمانشاه ، مشخصات آنها روی سایت شرکت و محل های رای گیری قرار خواهد گرفت.
برگزاری گردهمایی آزادگان شهرستان فریدونشهر طبق روال هر هفته
امشب آزاده شمس اللهی معلم بازنشسته و مترجم زبان فرانسه در شبکه رادیویی گفتگو به صورت زنده گفتگو خواهند داشت
دکتر علی پارسا هر سه شنبه خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران را به صورت رایگان ویزیت می نماید.
قائم مقام بنیاد شهید و امورایثارگران گفت: نخبگان جامعه ایثارگری بر اساس تجربیات موفق گفتمان ایثار و شهادت در گفتمان اقتصاد مقاومتی به خوبی و موفق تر از سایر اقشار به ایفای نقش خواهند پرداخت.
از درگذشت مجاهد صادق و فداکار آزاده وجانباز و ایثارگر مرحوم آقای حسن حسین زاده دیر هنگام اطلاع یافتم ایشان را در دوران جوانیش به ایمان و صلاح و بصیرت و مجاهدت می شناختم.
«زندان موصل»، روایتی ساده و یکدست از زندگی یکی از اسرای جنگ تحمیلی عراق علیه ایران است که از دوران کودکی او آغاز می‌شود، به دوران اسارت می‌رسد و تا زمان حال ادامه می‌یابد.
خانواده محترم شهدا، جانبازان و آزادگان  می توانند از تسهیلات ویژه خرید عینک بهره مند گردند.
سوالات زیر عیناً نمونه ای از پرسش هایی است که توسط شما عزیزان مطرح گردیده است؛ لذا ضمن تقدیر از شما آزادگان عزیز، پاسخ های مربوطه نیز جهت اطلاع و بهره برداری تقدیم می گردد:
مدیرکل درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: پروفسور مهاجر، متخصص درد از کشور آلمان ۱۷ اردیبهشت ماه جاری برای ویزیت و درمان خانواده های معظم شهدا و جانبازان به ایران سفر می کند.

طبق روال هر هفته گردهمایی آزادگان شهرستان فریدونشهر جمعه ۱۰اردیبهشت ماه برگزار شد.

گل افشانی و غبار روبی گلزار شهداء بهشتی بهشتی توسط اعضای هیئت امناء مجمع فرزندان شهداء وهیئت فرهنگی مذهبی آزادگان شهرستان فریدونکنار بمناسبت ۱۳ رجب ، سالروز ولادت پر برکت امیرالمومنین علی ( ع ) و روز پدر ، و روز پدران آسمانی.

جلسه ی هیات قرانی شهرستان بروجرد در شب ولادت امیر المو منین (ع) و سالروز پدر برگزار شد.

اولین جلسه انصارالولایه آزادگان شهرستان بابل در سال جدید برگزار شد.

جلسه هیات قرانی آزادگان حسین ( ع ) شهرستان بروجرد هر شب جمعه با حضورآزادگان سرفراز وخانواده های معزز آنها برگزار می گردد.

اولین جلسه ی ماهیانه ی هیات آزادگان بهبهان در سال ۹۵  روز پنجشنبه در فاطمیه ی بهبهان  برگزار شد.

 

اولین جلسه هیئت مذهبی آزادگان تبریز در سال ۹۵، روز جمعه ۲۰فروردین ماه در مسجد میدان تبریز برگزار شد.

اولین جلسه هیئت آزادگان شهرستان همدان با حضور گرم برادران آزاده در مجتمع ایثار همدان تشکیل گردید.

آخرین جلسه هیئت فرهنگی مذهبی آزادگان شهرستان فریدونکنار در سال ۹۴،  در منزل آزاده جانباز حاج قربانعلی محسن پور برگزار شد.

اولین جلسه هیئت مذهبی آزادگان تبریز در سال ۹۵، روز جمعه ۲۰ فروردین ماه از ساعت ۶ تا ۸ عصر در حسینیه و مسجد میدان واقع در خیابان ۱۷شهریور جدید – کوی مقصودیه برگزار می شود.

جلسه ماهانه هیات چهارده معصوم ع آزادگان شهرستان بهشهر در اسفند۹۴ با برگزاری ایام فاطمیه به میزبانی برادر آزاده محمد فرجود بوی فاطمه س گرفت.

آخرین جلسه هیئت مذهبی آزادگان تبریز در سال ۹۴ روز جمعه ۱۴ اسفندماه همزمان با ایام فاطمیه برگزار شد.

مراسم دعای پرفیض ندبه ماهیانه هیئت آزادگان اهواز این هفته روز جمعه مورخ ۹۴/۱۲/۱۴ در حسینیه مرحوم حاج نوروز دلوار برگزار گردید.

جلسه ماهانه اسفند ۹۴ با حضور ۱۷ نفر از آزادگان گل محمدی در یکی از باغات آزادگان عزیز نجف آبادی برگزار شد.

طبق روال ماه های گذشته جلسه ی ماهانه ی هیات آزادگان بهبهان با حضور گرم برادران آزاده در دامان طبیعت زیبای بهبهان برگزار شد.

 

 

جلسه ماهانه هیات چهارده معصوم ع آزادگان  شهرستان بهشهر به میزبانی برادر آزاده رضااکبرنژاد در شهر رستمکلا برگزارشد.

 

جلسه بهمن ماه هیئت آزادگان شهرستان بابلسر که با ولادت با سعادت بانوی صبر و استقامت حضرت زینب ( س ) مصادف شده بود، برگزار شد

مراسم گرامیداشت سالروز ولادت باسعادت حضرت زینب کبری سلام الله علیها، توسط هیئت مذهبی حضرت موسی بن جعفر(ع) آزادگان اردبیل برگزار شد. در این مراسم که از ساعت ۹شب یکشنبه ۲۵بهمن ماه در منزل برادر آزاده حاج سلامت احمدی برگزار شد، پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و سخنرانی،  مداحان باصفای خاندان عصمت و طهارت(ع) در مدح رشادتهای آن بزرگوار اشعاری قرائت نمودند.

 چهارمین جلسه ی قرآنی هیات آزادگان حسین (ع) شهرستان بروجرد برگزار شد

مراسم جشن پیروزی انقلاب اسلامی به همت هیئت  آزادگان همدان همزمان با اقامه نماز مغرب و عشا در حسینیه فدائیان امام عصر (عج)برگزار شد.

همزمان با اوجگیری نگرانی ها از سرباز گیری داعش از میان کودکان مناطق تحت اشغال آن، بخش رسانه ای این گروه تکفیری مورد حمایت عربستان سعودی و ترکیه تصاویری از یگان کودکان انتحاری خود منتشر کرده است.

تصویری مفهومی از یک دختر فلسطینی که برای رفتن به مدرسه باید نردبانش را با خودش ببرد.

کارگران ناراضی شرکت بن لادن گروپ در اعتراض به شرایط نامناسب کاری و ۵ ماه عدم پرداخت دستمزدشان چند دستگاه اتوبوس را در شهر مکه آتش زدند.

منابع عراقی از حمله تروریستی به زائران عتبات عالیات، هلاکت ده‌ها داعشی در ادامه نبرد با تروریسم تکفیری و انهدام هفت سکوی پرتاب موشک آنها خبر دادند.
ادعای مضحک سایت معاند نظام؛

صبح امروز اسکای نیوز که به گفته خود از سایت های خبری حرفه ای منطقه است با انتشار تصویر و تیتری مضحک،باعث تعجب مخاطبان خود شد.

در دوران حکومت کمونیستی اتحاد شوروی مساجد بسیاری در ارمنستان ویران شد و تنها مسجد کبود شهر ایروان قربانی نفرت و کینه حاکمان وقت نشد. حالا عبادتگاهی دیگر در این کشور کوهستانی بر پایه احترام و دوستی سربرافراشته است.

فرمانده عملیات سامراء با اعلام متلاشی شدن یک هسته تروریستی داعش در سامراء از دستگیری اعضای این گروه تکفیری خبر داد.

سخنگوی تازه‌وارد نتانیاهو اظهارات حسن روحانی در خصوص مبارزه با داعش را هدف حمله توییتری قرار داد.
نماینده سابق مجلس ملی عراق:

نماینده سابق مجلس ملی عراق گفت: داعش با حمله موشکی به دنبال ترساندن مردم کربلاست.

جامعه مسلمانان "ماساچوست" آمریکا، در اقدامی پسندیده و در راستای مبارزه با اسلام هراسی، برنامه ای با نام "با همسایگان مسلمان خود ملاقات کنید" راه اندازی کردند و از مردم آمریکا خواستند تا در روز یکشنبه، میهمان مسلمانان این ایالت باشند.

خانم «ابتهاج محمد» اولین بانوی محجبه و مسلمان آمریکایی است که برای نخستین بار به عنوان نماینده این کشور در رشته شمشیر بازی در بازی های المپیک ۲۰۱۶ ریو، حاضر خواهد شد.

وزیر دفاع پیشین ایتالیا می‌گوید دو سال قبل از آغاز بحران سوریه (سال ۱۳۸۸) در سفر به کردستان عراق، پرسیدم این همه ساختمان‌سازی برای چیست؟. گفتند «برای آوارگان جنگ سوریه».

فیفا هم مانند کنفدراسیون فوتبال آسیا با میزبانی ایران و درخواست عراقی ها در رقابت های مقدماتی جام جهانی مخالفت کرد.

روزنامه ایندیپندنت از راز گلهای مقابل پادشاه عربستان به هنگام سخنرانی پرده برداشت.

با اینکه اعتقاد به مهدویت و اندیشه ظهور مهدی(عج) بخش مهمی از اعتقادات اسلامی است نویسنده روزنامه عکاظ سعودی اعتقاد به مهدویت را "خرافه" دانست!

دختر ۱۲ ساله فلسطینی پس از دو ماه و نیم بازداشت از زندان‌های رژیم صهیونیستی آزاد شد.

یکی از قضات برجسته ایرلندی، وکلای این کشور را موظف به همراه داشتن نسخه ای از کتاب مقدس و نسخه ای از "قرآن کریم"، نمود تا در صورت لزوم ادای قسم، به کتاب مقدسی که مربوط به دین موکل است، قسم یاد کند.

با توجه به مشکلاتی که اهل سنت در بحث "طلاق شفاهی" دارند، برخی فقهای مصری اذعان کرده اند که موضوع ثبت طلاق آنان را به فقه شیعه نزدیک می کند.

نشستی با عنوان "اسلام از نگاه دیگر" در دانشگاه "ارفورت" در کشور آلمان برگزار می شود.

«یوس رست» معاون وزیر امور خارجه سوئیس در حرم مطهر امیرالمومنین (ع) حاضر شد و مورد استقبال مسئولین آستان علوی، قرار گرفت. در این تشرف، مسئولین بخش روابط عمومی آستان قدس علوی، هیئت سوئیسی را همراهی می کردند .
 
قیمت سکه طرح جدید به نرخ یک میلیون و ۴۷ هزارو ۵۰۰ تومان به فروش می‌رسد.

هویت پیکر مطهر شهیدی که توسط یک کشاورز عراقی در زمین کشاورزی او در روستای الامیه عراق کشف شد، شناسایی شد. مشخصات این شهید دوران دفاع مقدس توسط کمیته جستجوی مفقودین تأیید و اعلام شد.

رئیس سازمان حج و زیارت خبر داد ؛

رئیس سازمان حج و زیارت گفت: تمام پروازهای عتبات به فرودگاه نجف اشرف منتقل می شود.

به ارواح طیّبه‌ی شهیدان عالی‌مقام گیلان درود میفرستم و ارادت خود را به خانواده‌های عزیز آنان ابراز میدارم.

khamenei.ir متن گفت‌و‌شنود حداد عادل با رهبر انقلاب که در پنجمین سالگرد شهادت استاد مرتضی مطهری و درباره‌ی ابعاد شخصیت ایشان انجام شده است، را منتشر کرد.

 
نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هیات حاکمه آمریکا فکر می‌کند که در عصر حجر به سر می‌برد، گفت: حکم دستگاه قضایی آمریکا در مصادره اموال ایران یک اقدام متخلفانه بین‌المللی است.
روابط عمومی کل سپاه از شهادت سرهنگ دوم پاسدار حسن اکبری یکی از افسران سپاه ولی امر (عج) خبر داد.

حسین‌شریعتمداری به مناسبت سالروز شهادت استاد شهید مرتضی مطهری خاطراتی از این معلم شهید را منتشر کرد.

قیمت سکه طرح قدیم به نرخ یک میلیون و ۴۶ هزار تومان به فروش می‌رسد.
هر تلاوتی، قرائت هست ولی هر قرائتی، تلاوت نیست؛‌ با این توضیح که:‌ قرائت قرآن، تنها؛ خواندن قرآن است اما تلاوت قرآن، شمرده خواندن قرآن است به همراه تدبّر و اندیشه در معنای آن و عمل به احکام آن و امید به وعده‌ها و هراس از تهدیدها و عبرت از داستان‌های قرآن.
رئیس سازمان تامین اجتماعی بزودی و با مشخص شدن میزان افزایش حقوق بازنشستگان، میزان افزایش حقوق سال جاری را اعمال می‌کنیم و امیدواریم با بهبود شرایط اقتصادی کشور و افزایش توان مالی سازمان تأمین اجتماعی حرکت موثر و قابل لمسی برای بهبود وضعیت معیشتی بازنشستگان انجام شود.

نتایج دور دوم دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در ۵۵ حوزه انتخابیه و در ۱۲۱ شهر برای مشخص شدن ۶۸ کرسی مجلس در جدول زیر ...

جانبازی كه با فروش زمينش صندوق خيريه راه انداخته است؛

ساده مي‌پوشد و با چهره‌اي خندان آنقدر آرام سخن مي‌گويد كه‌گويي هيچ مشكلي در دنيا وجود ندارد. يكي از خيّران محله است و بي‌آنكه ضامن بخواهد به جوانان وام قرض‌الحسنه مي‌دهد تا گره‌اي از مشكلاتشان بگشايد.

خطیب نماز جمعه تهران:

خطیب این هفته نماز جمعه تهران گفت: عربستان به نیابت از رژیم صهیونیستی در منطقه می‌جنگد، هر جا بحث از تکفیری‌هاست پای ریاض و عربستان هم در میان است. حرف ما این است که ایران حج باعزت می‌خواهد و حجاج ایرانی به حج با ذلت و نا امن نخواهند رفت.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری گفت: بعد از انجام عمل جراحی در حال حاضر دوران نقاهت را طی می‌کنم و وضعیتم رو به بهبود است.

تصاویر نیم صفحه روزنامه های ورزشی ۱۱ اردیبهشت به مسائل مختلف ورزش از جمله فوتبال اختصاص دارد.

با تعیین تکلیف ۶۸ کرسی باقیمانده خانه ملت در دور دوم انتخابات، آرایش سیاسی مجلس دهم مشخص می شود.

صفحه‌نخست روزنامه‌هاي شنبه، ۱۱ ارديبهشت

كارشناسان می گویند: سیب زمینی شیرین، مغز خشكبار، تخم مرغ ارگانیك، عسل، قارچ و اسفناج به علاوه تركیب موز و كره بادام زمینی، خوراكی های مفیدی برای تامین طولانی مدت انرژی هستند.

خارش‌های ناشی از گزش حشرات با استفاده از روغن اسطوخودوس قابل درمان است.

کدو خواص فوق العاده‌ای دارد. کالری اندک و مواد مغذی چشمگیر موجود در آن انگیزه‌ی زیادی برای مصرف ایجاد می‌کند. در این مطلب نگاهی گذرا به این سبزی می‌اندازیم.

خیار یکی از میوه‌های مفید و سالم است که به سادگی بدن را خنک و هیدراته می‌کند. این میوه‌ی سرشار از آب برای مراقبت از کلیه‌ها و پوست مفید است، میزان چربی خون را کنترل کرده و به کاهش وزن کمک می‌کند.

متخصص طب گیاهی با اشاره به خواص درمانی هندوانه، گفت: این میوه قند خون را تنظیم کرده و سبب رقیق شدن خون، تقویت کلیه و کبد می‌شود.

طب فشاری روش باستانی چینی برای شفا بخشی و خود درمانی بدون نیاز به دارو است.

یک محقق طب سنتی حجامت را یک روش درمانی علمی دانست و اظهار کرد: این شیوه در درمان بسیاری دردها و بیماری‌ها مانند انواع سردردها، کمر دردها، کبد چرب، آلرژی و پیشگیری از بیماری‌های قلبی و عروقی موثر است.

دمای طبیعی بدن در افراد متفاوت است اما در برخی از افراد به طور طبیعی بالا و یا به طور طبیعی پایین است.

پیاز سرشار از مواد مغذی است. این ماده اگرچه کالری اندکی دارد اما مواد مغذی فراوانی همچون ویتامین‌ها، مواد معدنی و آنتی اکسیدان را در خود دارد. یک پیمانه پیاز خرد شده به طور تقریبی ۶۴ کالری، ۱۵ گرم کربوهیدرات، ۰ گرم چربی،۳ گرم فیبر، ۷ گرم قند، دو گرم پروتئین دارد.

متخصص طب سنتی گفت: دیابت از منظر طب سنتی نوعی سوءمزاج محسوب می‏‌شود. این که واژه‌ ذیابیطس که در منابع طب سنتی به کار رفته، آیا واقعا همان چیزی است که امروزه به نام دیابت می‌‏شناسیم یا خیر، نیاز به تحقیق و بررسی دارد.

تحقیقات نشان داده است که وجود مواد غذایی چرب در برنامه غذایی علت اصلی احساس سرگیجه و خستگی در روز و بی‌خوابی در شب است.

مطالعات نشان داده کم‌خوابی و خوابی بی کیفیت سبب کاهش سطح کلسترول خوب یا همان HDL می‌شود.

بهار همیشه همراه با غذاهای سالم بوده و تا فرصت هست باید آنها را مورد استفاده قرار داد. می توانید با غذاهای بهاری برنامه غذایی خود را یک خانه تکانی بکنید.

روغن حیوانی که به آن روغن کرمانشاهی نیز گفته می شود، نوعی روغن آشپزی است که در ایران در منطقهٔ کرمانشاه از شیر گاو و گوسفند به دست می‌آورند و در مقابل روغن نباتی به معنی مطلق روغن زرد نیز استعمال می‌شود.

اگر با فرا رسیدن بهار به سختی نفس می کشید، چشم هایتان قرمز شده و دچار اشک ریزی می شوید و یا از آبریزش بینی رنج می برید بهتر است تغییراتی در برنامه ی غذایی تان ایجاد کنید.

عسل مادۀ ای شفابخش است که می تواند علاوه بر درمان زخم و سوختگی های کوچک، در جلوگیری از سرایت بیماری و بهبود جای زخم نیز کاربرد داشته باشد.

متخصص پوست با اشاره به بیماری‌های شایع پوستی در فصل بهار، راه‌های در امان ماندن از این مشکل را تشریح کرد.

وزیر بهداشت ، وضع برخی بیماری ها در کشور را در مقایسه با کشورهای منطقه بسیار نگران کننده ارزیابی کرد.

توصیه یک محقق و مدرس طب سنتی

یک محقق و مدرس طب سنتی با بیان آداب قبل از حجامت گفت: بهتر است از سه روز قبل از حجامت، آش‌آلو، آش‌گزنه، سوپ جو بدون رشته، انار، آب‌زرشک، خاکشیر با آب‌گرم (به‌صورت ناشتا) و غذاهای دیگری که صاف‌کننده خون هستند، مصرف شود.

یک متخصص طب سنتی عنوان کرد:

یک متخصص طب سنتی گفت: افراد چاق در گروه گرم و مرطوب به‌علت احتمال فشار خون و گُرگرفتگی بهتر است ورزش را به اوایل صبح یا غروب‌ها موکول کنند. افراد چاق دارای طبع سرد و تر به‌دلیل متابولیسم پایین بدن بهتر است که ورزش را در ساعات گرمتر روز انجام دهند.

گزارش تصویری

چندرسانه ای

کتابخانه