[field_news_surtitre]

آزاده ای که نایب رئیس مجلس شد

آزاده محمد دهقان نائب دوم هیأت رئیسه مجلس دهم شد

[field_news_surtitre]

گزارشی توصیفی از مراسم سالگرد عروج سید آزادگان

محوطه تالار اندیشه حوزه هنری از ساعتی قبل از شروع برنامه تقریبا شلوغ است و با وجودی که هنوز زمان زیادی تا آغاز برنامه مانده اما اشتیاق میهمانان برای حضور قابل توصیف نیست.

[field_news_surtitre]

گزارش تصویری همایش پاسیاد ابر فیاض / بخش چهارم

مراسم گرامیداشت سالگرد ارتحال سید آزادگان عصر دیروز برگزارشد.

[field_news_surtitre]

گزارش تصویری همایش پاسیاد ابر فیاض / بخش سوم

مراسم گرامیداشت سالگرد ارتحال سید آزادگان عصر دیروز برگزارشد.

[field_news_surtitre]

گزارش تصویری همایش پاسیاد ابر فیاض / بخش دوم

مراسم گرامیداشت سالگرد ارتحال سید آزادگان عصر امروز برگزارشد.

ابر فیاض

حجت الاسلام و المسلمین سیدعلی اکبر ابوترابی، دلاور مردی است که بیش از ده سال رنج اسارت را به جان...

                                 

۲
خانه طراحان انقلاب اسلامی منتشر کرد
خانه طراحان انقلاب اسلامی ایران به مناسبت سالروز درگذشت آزاده نستوه «سید علی‌اکبر ابوترابی‌فرد»، پوستر «باغبان امید» را منتشر کرده‌است.
آزاده محمد دهقان نائب دوم هیأت رئیسه مجلس دهم شد
محوطه تالار اندیشه حوزه هنری از ساعتی قبل از شروع برنامه تقریبا شلوغ است و با وجودی که هنوز زمان زیادی تا آغاز برنامه مانده اما اشتیاق میهمانان برای حضور قابل توصیف نیست.
مراسم گرامیداشت سالگرد ارتحال سید آزادگان عصر دیروز برگزارشد.
مراسم گرامیداشت سالگرد ارتحال سید آزادگان عصر دیروز برگزارشد.
معاون تعاون بنياد قزوين:
نشست مسئولين اشتغال بنياد شهيد و امور ايثارگران شهرستان‌هاي استان قزوين به منظور توجيه نحوه ثبت‌نام و به روزرساني اطلاعات شغلي ايثارگران جوياي کار در سيستم سجايا برگزار شد
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به وجود هفت هزار نخبه شاهد و ایثارگر در کشور، از آنان خواست با ارائه طرح ها و ایده ها و تشکیل اتاق فکر برای دفاع از حقوق ایثارگران تلاش کنند.
با بهره‌برداري از دستگاه پيشرفته نويگيشن در بيمارستان خاتم‌الانبيا(ص)
تسريع و تكميل سير درماني جانبازان و ايثارگران با استفاده از تكنولوژي روز دنيا از برنامه‌هاي بنياد شهيد و امور ايثارگران در حوزه درمان است.
مراسم گرامیداشت سالگرد ارتحال سید آزادگان عصر امروز برگزارشد.
مراسم گرامیداشت سالگرد ارتحال سید آزادگان عصر امروز برگزارشد.
مراسم گرامیداشت سالگرد ارتحال سید آزادگان عصر امروز با حضور حجت‌الاسلام شهیدی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران، سعید اوحدی رییس سازمان حج و زیارت، حجت‌الاسلام ابوترابی نائب رییس سابق مجلس شورای اسلامی، پزشکیان، موذنی و صمیمی و خانم بهجت افراز (ام‌الاسرا) در سالن اندیشه حوزه هنری برگزار شد.
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران:
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: حاج آقا ابوترابی تربیت شده مکتب قرآن و از خانواده ای بزرگ بود، خداوند ابوترابی را معجزه وار به آزادگان هدیه کرد، او در بسیاری از مسائل برای آزادگان ملجا و پناه بود.
آزاده سعید اوحدی رییس سازمان حج و زیارت عصر امروز در مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال سید علی‌اکبر ابوترابی که در تالار اندیشه حوزه هنری برگزار شد، ضمن تشکر از زحمات نائب رییس مجلس اسلامی در توجه به آزادگان و با اشاره به مظلومیت شهدای منا، گفت: انسان‌ها در طول تاریخ به میزان نقش آفرینی خود در جوامع به سه دسته کلی تقسیم می‌شوند برخی به دلیل نداشتن شناخت و بصیرت از رخدادهای زمان خود عقب هستند.صحبت های
حضور آزادگان تربیت شده مرحوم حاج‌ابوترابی در مقابله با تروریست‌ها قابل ستایش است
گفت و گویی به مناسبت سالگرد رحلت حاج علی اکبر ابوترابی؛
فریبرز خوب نژاد گفت: ویژگی مردان خدا است که یک جاهایی نرم و یک جاهایی سخت هستند و حاج آقا ابوترابی ترجمان اشداء علی الکفار و رحما بینهم بود.
سالگرد ارتحال سید آزادگان سید علی اکبر ابوترابی و پدر بزرگوارشان آیت الله حاج سید عباس ابوترابی برگزار می گردد.
 اسارت حاج آقا ابوترابی حکمتی بود برای ما که سالهای سخت اسارت را تحت تدابیر ایشان بتوانیم بهتر تحمل کنیم.
مدیرکل دفتر مرکزی حراست بنیاد:
مدیرکل دفتر مرکزی حراست بنیاد شهید و امور ایثارگران سامانه اطلاع‌رسانی حراست مرکزی بنیاد «سحابا» (www.Sahaba.ir) را پل ارتباطی بین کارکنان بنیاد و سازمان‌های تابعه، جامعه ایثارگری و حراست بنیاد دانست.
سوال: قبل از اینکه شرکت را وارد بورس کنند، ارزش ریالی سهم هر آزاده، به صد و پنجاه میلیون می رسید. ولی الان ارزش سهم هر آزاده، به دو میلیون یا اسرای ده ساله، ارزش سهام آنها به ده میلیون می رسد، می شود بفرمایید؛ اگر این شرکت، وارد بورس نمی شد، بهتر نبود؟
آزاده ی بیرجندی می گوید: اسرای ایرانی در دوران اسارت «اقتصاد مقاومتی» را به عینه معنا کردند؛ «بیشترین استفاده از کمترین امکانات»

روز چهارشنبه ساعت ۲۱:۳۰ جلسه هیئت انصارالولایه شهرستان بابل در منزل حاج علی پورعلی تشکیل شد.

بمناسبت سالروز ولادت باسعادت منجی عالم بشریت، حضرت مهدی(عج)، ویژه برنامه ای توسط هیئت حضرت موسی بن جعفر(ع)-آزادگان اردبیل برگزار شد.

جلسه هیئت قرآنی آزادگان سراب در تاریخ ۳۰ اردیبهشت برگزار شد

مراسم با سعادت میلاد امام حسین ( ع ) و گرامی داشت روز پاسدار در  هیئت آزادگان شهرستان بابلسر و در منزل آزاده پاسدار حاج رحمت باقری برگزار گردید .

جلسه اردیبهشت ماه هیئت فرهنگی مذهبی آزادگان شهرستان فریدونکنار در مورخه ۱۲ / ۲ /۹۵ و در منزل آزاده حاج ابوالحسن یوسف نژاد با تلاوتی چند از کلام الله مجید و قرائت وصیتنامه شهید توسط آزاده حمید خانی کناری آغاز گردید .

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و مدیران تشکل جانبازان و مسئول اجرایی هیئت فرهنگی مذهبی آزادگان شهرستان فریدونکنار با سرپرست فرمانداری شهرستان در رابطه با چگونگی بهتر برگزار نمودن هفته جانبازان در شهرستان فریدونکنار جلسه ای برگزار نمودند که در این نشست مصوبات ذیل بتصویب رسید .

جلسه ماهانه اردیبهشت ۹۵ هیات آزادگان بهشهر روز شنبه مورخ ۹۵/۲/۱۵به میزبانی برادر آزاده حجت اله امینی در روستای رکاوند خلیل شهر شهرستان بهشهر برگزار شد .

 مراسم بزرگداشت عید مبعث در هیئت مذهبی آزادگان سراب

در شب بعثت پیامبر اکرم(ص)، هیئت مذهبی آزادگان تبریز باحضور جمعی از آزادگان و خانواده های محترم از ساعت ۶عصر چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ماه در مسجد میدان تبریز برگزار شد.

یئت مذهبی آزادگان مرند در شب بعثت پیامبر عظیم الشان اسلام، در منزل برادر آزاده حاج اکبر خبیرنیا برگزار شد. در این مراسم که باحضور جمعی از آزادگان و خانواده های معزز شهدا برگزار شد،

هیئت مذهبی آزادگان اردبیل (هیئت حضرت موسی بن جعفر(ع) اردبیل) روز دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ماه مصادف با شب شهادت امام موسی بن جعفر(ع) برگزار شد.

 

 

ضمن تبریک عید بزرگ مبعث بر مسلمین جهان و بالاخص آزادگان سرافراز ایران اسلامی، باطلاع میرساند به همین منظور مراسم هیئت مذهبی آزادگان تبریز روز چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ماه در مسجد میدان واقع در خیابان ۱۷شهریور جدید - کوی مقصودیه برگزار خواهد شد

با همکاری موسسه پیام آزادگان خراسان و هیئت آزادگان موسی بن جعفر (ع) شهرک قاسم‌آباد مشهد ، جمع کثیری از آزادگان و خانواده‌های محترمشان و سایر دل‌سوختگان ائمه (ع) در شب شهادت امام موسی کاظم (ع) جهت عرض تسلیت به ولی‌نعمتان و فرزند بزرگوارشان در حرم مطهر رضوی به محضر امام رضا(ع) شرفیاب و با مداحی و سینه‌زنی ارادت خود را به امام مهربانی‌ها ابراز نمودند .

طبق روال هر هفته گردهمایی آزادگان شهرستان فریدونشهر جمعه ۱۰اردیبهشت ماه برگزار شد.

گل افشانی و غبار روبی گلزار شهداء بهشتی بهشتی توسط اعضای هیئت امناء مجمع فرزندان شهداء وهیئت فرهنگی مذهبی آزادگان شهرستان فریدونکنار بمناسبت ۱۳ رجب ، سالروز ولادت پر برکت امیرالمومنین علی ( ع ) و روز پدر ، و روز پدران آسمانی.

جلسه ی هیات قرانی شهرستان بروجرد در شب ولادت امیر المو منین (ع) و سالروز پدر برگزار شد.

اولین جلسه انصارالولایه آزادگان شهرستان بابل در سال جدید برگزار شد.

جلسه هیات قرانی آزادگان حسین ( ع ) شهرستان بروجرد هر شب جمعه با حضورآزادگان سرفراز وخانواده های معزز آنها برگزار می گردد.

اولین جلسه ی ماهیانه ی هیات آزادگان بهبهان در سال ۹۵  روز پنجشنبه در فاطمیه ی بهبهان  برگزار شد.

 

اولین جلسه هیئت مذهبی آزادگان تبریز در سال ۹۵، روز جمعه ۲۰فروردین ماه در مسجد میدان تبریز برگزار شد.

شورای روابط اسلامی آمریکایی؛
روی بسته این محصول هم در بخش هشدار برای موارد منع مصرف نوشته شده که «اسلاموفبین» ممکن است منجر به همزیستی مسالمت‌آمیز شود.

در حالی که نبرد فلوجه به روزهای سرنوشت ساز خود نزدیک گردیده، شبکه دولتی انگلیس بار دیگر برای حمایت از داعش وارد صحنه شده و یک دروغ بزرگ را به مرجع شیعیان عراق به نسبت داد.

اردوغان رئیس جمهور ترکیه؛

رئیس جمهور ترکیه با ادعای اینکه مبارزه با داعش بهانه‌ای بیش نیست، در سخنانی مغرضانه و با گستاخی تمام ایران را به کودک کشی در سوریه متهم کرد.

دیده بان اسلام هراسی، وابسته به دار الافتاء مصر، نسبت به راه اندازی جشنواره ای از سوی اسراییل در شهر بیت المقدس که در بردارنده نمایش های مستهجن است، هشدار داد.

«شورای روابط بین‌الملل خلیج» در ادعایی بی شرمانه ایران را به اقدامات تروریستی در طول حج متهم کرد.

مراسم جشن ازدواج فرزند ارشد «شیخ ابراهیم زکزاکی» رهبر جنبش اسلامی نیجریه برگزار شد.

یکی از مقامات امنیتی "آلمان" مدعی شد: گروه تروریستی تکفیری "داعش" در صدد انجام عملیات تروریستی در خلال برگزاری رقابت های "یورو ۲۰۱۶" در "فرانسه" می باشد.

ضد انقلاب این بار دست به توهین امام مظلوم شیعیان زده است.

نخست وزیر هند در صفحه رسمی توئیتر خود نوشت: در سفر به ایران قرآن منسوب به حضرت علی (ع) را به رهبر ایران هدیه داده ام.

منجمان و علمای علم هیئت بر این باروند جمعه این هفته و همزمان با اذان ظهر، خورشید کاملا عمود بر روی "کعبه" قرار خواهد گرفت و در این لحظه، در حیاط "مسجد الحرام" هیچ سایه ای وجود نخواهد داشت.

کارشناسان آمریکایی مدعی شدند دولت اوباما برای کمک به ایران گام هایی فراتر از توافق برداشته است.
به نوشته دیلی کالر، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران ایران نبرد فلوجه را به یکی از خونین‌ترین نزاع‌ها علیه داعش بدل خواهد کرد.

شهروندان عراقي براي مقابله با تروريسم دست به تحريم کالاهاي سعودي زدند.

شبکه تلویزیونی بی بی سی فارسی با انتشار خبری جهت دار مدعی شد گروه تروریستی تکفیری داعش خواستار آتش بس با ارتش عراق برای خروج بدون خون ریزی از شهر فلوجه واقع در استان الانبار شده است.

سردار سلیمانی روز گذشته در اتاق عملیات فلوجه حاضر شد.
بازی تکراری رسانه‌های حامی تروریسم؛

روز گذشته رسانه‌های جهان خبر هلاکت «ملا اختر منصور» رهبر گروه تروریستی تکفیری طالبان افغانستان را اعلام کردند. بر اساس این گزارش‌ها، خودروی سواری حامل وی با یک فروند موشک هوا به زمین هدف قرار گرفته و بطور کامل منهدم شده است.

آمریکا یک شهروند ایرانی کانادایی را به اتهام دور زدن تحریم‌ها به ۳ سال حبس محکوم کرد.

شهر مقدس کربلا در خجسته زاد روز منجی عالم بشریت، حضرت مهدی(عج) شاهد افروخته شدن ۱۱۸۲ عدد شمع به شماره عمر مبارک آن حضرت بود.

دانش آموز محجبه آمریکایی - آفریقایی که توانست با بهترین درجه، تحصیلات دبیرستان خود را به پایان رساند، در جشن فارق التحصیلی به عنوان دانش آموز برتر به ایراد سخنرانی پرداخت و مورد تشویق همگان قرار گرفت.

نماینده پارلمان کویت، عربستان را به حمایت از اقدامات تروریستی متهم و علیه این کشور اقامه دعوا کرد.

با حکم وزیر کشور؛

وزیر کشور در حکمی حسین ذوالفقاری معاون امنیتی و انتظامی را به عنوان رییس ستاد مرکزی اربعین حسینی منصوب کرد.

اوحدی در گفتگوی ویژه خبری مطرح کرد؛

رئیس سازمان حج و زیارت با حضور در گفتگوی ویژه خبری امشب به تشریح روند مذاکرات با عربستان سعودی برای برگزاری حج امسال پرداخت.

تصاویر نیم صفحه روزنامه‌های ورزشی چاپ امروز (دهم خرداد) به مسائل مختلف ورزشی از جمله فوتبال اختصاص دارد.

تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های سیاسی کشور که صبح امروز در پیشخوان مطبوعات عرضه می‌شود.

پیکر مطهر شهید مدافع حرم، علی اصغر شیردل، بعد از گذشت یکسال از شهادتش به میهن اسلامی بازگشت.

گزارش کامل از انتخاب هیأت رئیسه موقت مجلس دهم

برگزاری انتخابات هیأت رئیسه موقت مجلس اولین دستورکار دومین جلسه مجلس دهم بود که علی لاریجانی در رقابت با محمدرضا عارف، با کسب اکثریت آرای وکلای ملت، رئیس موقت مجلس دهم شد.

بتازگی تصویر یک جوان برومند ایرانی با عنوان «غول داعشی» در بین کاربران شبکه‌های اجتماعی در حال بازنشر است.

تصاویر نیم صفحه روزنامه‌های ورزشی چاپ امروز (نهم خرداد) به مسائل مختلف ورزشی از جمله فوتبال اختصاص دارد.

تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های سیاسی کشور که صبح امروز در پیشخوان مطبوعات عرضه می‌شود.

اقتصاد مقاوم و فرهنگ اسلامی، دو اولویت فوری مجلس دهم

مراسم تشییع پیکر همسر شهید عباس بابایی باحضور فرماندهان ارشد آجا و کارکنان نیروی هوایی در ستاد فرماندهی این نیرو برگزار شد.

نمایندگان دوره پنجم مجلس خبرگان رهبری در دفتر آیت الله جنتی گردهم آمدند.
شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس تهران در آغاز معاملات با رشد ۴۳.۷۱ واحدی به عدد ۷۶ هزار و ۷۳۶ واحد رسید.
همسر شهید سید مصطفی بدرالدین:

همسر ذوالفقار مقاومت گفت: هر روز و در هر نماز شخصا دعا می‌کنم خداوند از عمر ما بکاهد و بر عمر سید علی خامنه‌ای بیافزاید و به ایشان طول عمر عطا کند. دعا می‌‎کنم همسر و فرزندانم و هر آنچه داریم و نداریم فدای دو قدم مبارک حضرت سید علی خامنه‌ای باشد.

مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت با اشاره به کاهش هزینه اعزام به عتبات عالیات در ماه مبارک رمضان گفت: علاقمندان می‌توانند با انتخاب کاروان‌های ۲۱ روزه شب‌های قدر را در حرم امیرالمونین(ع) به دعا و نیایش بپردازند
حاشیه‌‌های افتتاحیه مجلس خبرگان رهبری؛

در جریان برگزاری جلسه افتتاحیه آیت الله موحدی کرمانی برای خواندن یک متن مجبور شد برای لحظاتی عینک آیت الله امامی کاشانی را که در صندلی کنار دست وی نشسته بود به امانت گرفته و بعد از پایان مطالعه کوتاهش عینک را به وی برگرداند.

جویدن گیاه مرموک تمرکز را برای درس خواندن در شب امتحان تحت تاثیر قرار می دهد.

هرچند نوشیدن برخی آبمیوه ها بخصوص فالوده طالبی در تابستان بسیار دلچسب است اما اگر احتیاط نشود می تواند عوارضی را ایجاد کند.

سنگ کلیه نشانه‌های پنهانی دارد که بهتر است افراد از آن آگاهی پیدا کنند.

کارشناسان در یک مطالعه بزرگ استفاده از تلفن همراه را با ابتلا به سرطان مرتبط دانستند.

رئیس انجمن علمی جراحان ارتوپدی ایران:

رئیس انجمن علمی جراحان ارتوپدی ایران، انواع شکستگی‌ها و میزان خطر در آنها را تشریح کرد.

برخی اوقات عدم تمرکز باعث می شود تا آدامسی را که می جویم، قورت بدهیم اما سوال اینجاست پس از قورت دادن آدامس چه اتفاقی در بدن می افتد؟

پیاز مانند سیر دارای مواد خاصی برای درمان بیماری و مشکلات جسمی انسان است که البته همیشه نیاز به خوردن آن نیست.

نتایج بررسی‌ها نشان می دهد الیاف داخلی پوست موز یکی از مفیدترین قسمت‌های این میوه محسوب می‌شود.

گرفتگی عضلات سینه یا افزایش درد در این قسمت می‌تواند علل مختلفی داشته باشد و گاهی زنگ خطری جدی محسوب می‌شود.

قهوه و چای، واقعیت آن است که مزیت برجسته تری برای هیچ یک از آنها نیست. هردو وقتی که صحبت از سلامت باشد، لیستی از امتیازات مثبت و منفی را در خود دارند.

یبوست مشکلی است که خیلی از افراد را درگیر کرده و آزار می دهد. افرادی که از این مشکل رنج می برند همواره به دنبال مواد غذایی ملین هستند تا مشکل برطرف شود. اگر شما هم با چنین مشکلی درگیر هستید بهتر است علاوه بر مصرف مواد غذایی حاوی فیبر زیاد مصرف برخی مواد غذایی را محدود کنید.

گریپ فروت میوه ای از خانواده مرکبات است که منبع فوق العاده ویتامین ها، فیبر و سایر مواد مغذی است

حساسیت نسبت به نور یکی از مهمترین مشکلات بیماران مبتلا به میگرن است. مطالعات جدید نشان می دهد نور سبز سبب کاهش ۲۰ درصدی حساسیت نسبت به نور و تسکین درد می شود.

آیا تا به حال برایتان پیش آمده است که تاریخ مصرف ماست‌تان بگذرد و ندانید که آیا این اتمام تاریخ مصرف به معنای فاسد شدن ماست است یا می‌توان آن را تا چند روز آینده هم مصرف کرد؟ اصلا آیا می‌دانید که نشانه فساد ماست چیست؟

 دانستن پنج نشانه آگاهی‌دهنده مزمن و ناگهانی سکته مغزی می‌تواند جانهای بسیاری را حفظ کرده و از شمار مبتلایان به ناتوانی‌های متعاقب آن بکاهد.

متخصص علوم زیستی،‌ گیاهان دارویی و طب ایرانی راه‌های پیشگیری و درمان آلرژی را به روش طب سنتی تشریح کرد.

میوه انبه جدای از طعم لذیذ و شیرینش دارای فواید متعددی برای سلامت است، اما برگ این میوه از خواص دارویی برخوردار است که به ندرت به اهمیت آن توجه می شود.

هزاران سال است که لوبیای سیاه در آمریکای مرکزی و جنوبی پرورش داده شده و مصرف می شود و با گسترشی که در ایالات متحده، اروپا و سایر قسمت های دنیا از جمله ایران پیدا کرده، شما نیز می توانید از فوایدش بهره مند شوید. برخی خواص لوبیای سیاه ممکن است شگفت زده تان کند!

شکلاتی که در قالب کاکائوی داغ مصرف می‌شود، یکی از بهترین منابع آنتی اکسیدان است.

راه‌های زیادی برای غلبه بر بیخوابی و بدخوابی وجود دارد که یکی از بهترین آن‌ها استفاده از مکمل‌های گیاهی یا حتی مصرف خود آن گیاه می‌باشد. این گیاهان معطر می‌توانند بعد از یک روز سخت کاری، به آرامش و استراحت شما کمک کنند.

گزارش تصویری

چندرسانه ای

کتابخانه