اعمال روز اول و آخر سال قمري

هر کس که نماز روز اول و آخر سال قمري را اقامه کند شيطان مى گويد: واى بر من! هرچه در مدت اين سال زحمت كشيدم (و او را وسوسه كردم) با اين عمل، همه را از بين برد و سالش را به خير پايان داد.

رهبر انقلاب بر پیکر آیت‌الله مهدوی‌کنی اقامه نماز کردند

مراسم تشییع پیکر آیت‌الله مهدوی کنی رئیس مجلس خبرگان رهبری برگزار شد و حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی بر پیکر این عالم فقید اقامه‌ نماز کردند.

سالروز آغاز عملیات «عاشورای 4»؛فرصتی برای خروج از رکود

عملیات «عاشورای 4» در روز 30 مهر ماه 1364با هدف انهدام نیروهای دشمن در منطقه عملیاتی غرب «دریاچه اُ مُ النِّعاج» در «هُورالهویزه» انجام شد.

ابر فیاض

آثار شکنجه و پذیرایی های مخصوص! که بعثی ها به ویژه سرگرد محمودی افسر ارشد بعثی از او کرده بود...

معرفی آزادگان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه فرهنگی پیام آزادگان اصفهان، در تاریخ 93/8/1 روز پنج شنبه به همت آزادگان شهرستان فلاورجان گروهی از آزادگان عزیز این شهرستان جهت برگزاری اردوی فرهنگی، تفریحی عازم شهرستان چادگان شدند. در این اردوی فرهنگی، تفریحی که با حضور بیش از 100 نفر از آزادگان عزیز شهرستان فلاورجان مواجه گردید ، رئیس هیئت مدیره شرکت خودکفایی آزادگان، مسئولین محترم شرکت احرار سپاهان اصفهان ،مسئول مؤسسه فرهنگی پیام آزادگان اصفهان و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان فلاورجان, حضور داشتند.
جلسه ماهیانه تشکل آزادگان شهرستان های کاشان و آران و بیدگل برگزار گردید.
معاون توسعه مدیریت بنیاد شهید و امور ایثارگران شرایط و نحوه دریافت معوقات خانواده‌های معظم شهدا را تشریح کرد.
به گزارش واحد اطلاع رسانی موسسه با برنامه ریزیهای انجام شده اولین کارگاه آموزشی راز همسران موفق (از سلسله کارگاه های مهارت های زندگی) با حضور بیش از 40 نفراز همسران و دختران متاهل آزادگان عزیز مشهد برگزار شد.
رئیس بنیاد شهید در دیدار با آزاده و جانباز ۵۰ درصد حسین وفایی گفت: ایستادگی و جنگیدن تا آخرین‌نفس، نهایت مرتبه ایثار و رادمردی آزادگان را نشان می‌دهد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه فرهنگی پیام آزادگان اصفهان به نقل از ایثار، حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی شهیدی در سفر خود به استان همدان، صبح فردا پنجشنبه 24 مهر برای ادای احترام و عطرافشانی در گلزار شهدای همدان حاضر می‌شود و افتتاح مرکز توانبخشی فرهنگی ایثار همدان دیدار با 4 خانواده شهید از دیگر برنامه های او است.معاون رییس جمهوری بعد از ظهر فردا در جلسه شورای اداری بنیاد استان همدان شرکت خواهد کرد و پس از آن نیز در مراسم جشن دانشجویان شاهد و ایثارگر استان حضور می‌یابد.

کتابخانه